Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anális szex terhesen? Szabad?...

Anális szex terhesen? Szabad? Szoktátok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 15:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Soha nem szoktam, de abból kiindulva, hogy terhesen elég gyakran kijön az aranyér, nem kéne még ezzel is rásegíteni.
2012. máj. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem terhesen sem szoktam, de az aranyértől én is félnék...
2012. máj. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk volt már rá példa, de akkor még nem voltam terhes, és akkor sem vittük "túlzásba" viszont így terhesen meg szerintem nem az hogy nem "szabadna" de logikusan csatlakozom az előttem írókhoz, miért segítenéd hogy előjöjjön az aranyér?!
2012. máj. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%

ha kiegyensúlyozott rosttartalmúan étkezel, van rendesen székleted, használtok rendesen sikosítót és jól esik nyugodtan élvezzétek ezt a konstellációt is!

megpróbáljátok és figyeled van e "következmény".

terhesen mi még nem csináltuk, de előtte volt már rá példa...és pl. nekem az aranyér inkább télen hidegben, rostszegény életmódnál jött ki, anál szex miatt soha..de nyilván ez mindenkinél más lehet.


sztem próbáljátok meg és meglátod bírja e a hátsód:)


16hkm

2012. máj. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

Szia. Velünk is előfordult mielőtt terhes voltam. Rám nagyon nagy hatással van a terhesség szexuális téren...nagyon kívánom a szexet. És igen, van hogy csináljuk análisan.....többször mint előtte. Nemsokára szülök, idáig még nem okozott semmiféle problémát.

Ha gondolod, próbáljátok ki... te tudod hogy árt e.

Üdv: 39+5hkm

2012. máj. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem is csinálhatjátok, csak ha lehet még jobban figyeljetek a higiéniára.
2012. máj. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%

Mi 34. héttől nem szeretkezünk "normál" módon, valamiért nem jó érzés már nekem, azóta 1x csináltuk análisan, nem volt rossz! :-)

Úgyhogy ha nincs más, marad ez! :-)

De higiéniára figyeljetek mindenképp!


37 hkm

2012. máj. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

A hüvely záróizma és a végbél záróizma együtt működik, ha áttöröd a végbél izmodat, akkor sokkal kevésbé fog működni a hüvely izom is. És a szülésnél ez az izom nélkülözhetetlen.


Keress rá a Kriston Andrea előadására a youtubon.

2012. máj. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Geryson válasza:
50%
Csináltuk, ésszel, élveztük, semmi gond nem lett belőle. Ne hallgass a sok károgóra...
2012. máj. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38%
Senki sem károgott.
2012. máj. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!