Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy van az hogy a baba...

Hogy van az hogy a baba egésznap rugdosódik mozgolodik nagyon beszélek a babához simizem és nem nyugszik de hazajön a párom és puszilgatja beszélhozzás simizi és annyira nyugodt végig mig itholvan a párom?

Figyelt kérdés

2012. máj. 8. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk pont fordítva van. :)) Meghallja a férjem hangját, aki természetesen le is ül vele azonnal "játszani", és ha addig nyugodt is volt, akkor azonnal pörgés van. :))


39 hetes km

2012. máj. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hmm elég érdekes :) :)
2012. máj. 8. 17:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is így van. Ha a párom simogatja a hasam azonnal megnyugszik, amint leveszi a kezét azonnal mozgolódik. Rosszul is esik neki, hogy még nem is érezte mozogni. Én sem értem ezt, de valamiért apa keze/hangja megnyugtatja. Biztos azért mert egész nap "velünk van", és ez olyan természetes neki, apával ritkábban "találkozik" még.
2012. máj. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát az én párom is igy van egyszer kétszer érezte akár mennyire is szeretné egyépként grat nektek a bébikhez :D
2012. máj. 8. 17:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk dettó ugyanez :)

Már elég szépen látszik a hasamon is, hogy egész nap mozgolódik, de ahogy a férjem ráteszi a kezét a hasamra mintha nem lenne senki odabent :) Gondoltam biztos érzi, hogy melegebb a keze vagy valami, próbáltam de nem lehet kicselezni :)


34 hkm

2012. máj. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mikor szolok a páromnak hogy gyere kidudorodott a bébi mire megszoloal sietek odaér a párom picit érzik megpuszilja és elistünk nagyon durva nemtudom örülökennek szerintem érzi h az apuja meg minden
2012. máj. 8. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!