Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két doki tévedhet a nemét...

Két doki tévedhet a nemét illetően?

Figyelt kérdés

Az egyik orvos 16 hetesen mondta, hogy lány. Ez 4D uh volt. És ma, egy másik orvos is azt mondta, hogy szerinte lány. 20 hetes vagyok, és elég magabiztosan mondta, bár hozzátette, hogy akár ő is tévedhet.


Szerintetek? Nektek mikor lett biztos a baba neme? (már van egy fiam)


2012. máj. 9. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha két doki is lányt mondott, akkor elhiheted ;). Nekem anno már a 12. héten mondta a dokim, hogy fiú!
2012. máj. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem a 80%-os kislányomból lett fiú a 22. héten. Szerintem várj még egy kicsit ha vásárlás szempontjából kérdezed mert én is úgy jártam hogy vettem (szerencsére csak egy) rózsaszín pólót a fiamnak. :-D
2012. máj. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igazából nem a vásárlás miatt érdekel. Csak kíváncsiság. :)


Amúgy én is azt érzem, hogy kiscsaj. :D

2012. máj. 9. 12:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Több szem többet lát :)

Ha ketten ugyanazt mondták, akkor biztos lány lesz!


Nekem a 16.héten mondták, hogy fiú. Jövő héten megyünk másik dokihoz (4D-re), kíváncsi vagyok ott mit fognak mondani (19 hetes lesz).

2012. máj. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most délután voltam a saját orvosomnál is és ő is lányt mondott. Még a nagyajkakat is megmutatta, elég biztos volt benne. Akkor ezt már vehetem biztosnak? vagy érhet még meglepetés?
2012. máj. 9. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!