Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megjöhet amelett, hogy terhes...

Megjöhet amelett, hogy terhes vagyok? Légyszi olvassátok el a kérdésem.

Figyelt kérdés
Április 28-án jött meg, aznap reggel teszteltem kíváncsiságból, de nega volt, aztán megjött. Első nap éppen egy kicsi, második nap rendes vérzés, de nem volt darabos, pedig nekem nagyon az szokott lenni, aztán hétfőn már szinte semmi. Az utóbbi 2-3 napban nagyon furin érzem magam, rendetlenkedik a gyomrom, néha hányingerem van, émelygek, éhes vagyok, ha eszek rosszul vagyok, sírok mindenen és fájdogál a méhem. nem értem.
2012. máj. 9. 15:11
 1/6 Anita8401 ***** válasza:
Tesztelj aztán doki lehet,hogy valami hormonális!
2012. máj. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esély van,rá de biztosat az orvos tud mondani! Anyukám az öcsémmel 4 hónapig menstruált!Akkor jött rá hogy terhes amikor megmozdult!30 éve volt! :-)
2012. máj. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tesóm is első hónapban menstruált rendesen....
2012. máj. 9. 15:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is tesztelj, és ha terhes vagy akkor az már a délutáni vizeletből is kimotatja.
2012. máj. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a mensesem előtt 2 nappal volt ilyen tojásfehérjés nyálkám, amit nem is értettem, mert csak középidőben szokott jönni, együtt is voltunk, de lehetett akkor (is) peteérés?
2012. máj. 9. 15:27
 6/6 anonim ***** válasza:
igen, lehetett akkor is peteérés.
2012. máj. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!