Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes vagyok ma. Egyáltalán...

17 hetes vagyok ma. Egyáltalán nincs hasam, aki nem ismer meg se mondja h terhes vagyok. Pedig a babával minden oké. Csak semmi jele nincs annak, hogy várandós vagyok. Se rosszullét se fáradtság. A baba se mozgott még. Ez nem normális ugye?

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:

De, normális.

Mozogni a 20.hét környékén kezd majd el.

A hasad is kb akkor kezd el nőni.

Nem kell rosszul se lenni.

Örülj neki.

2012. máj. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én sokáig hánytam reggelente, de a pocim kb. a 20 hét környékén kezdett látszódni, a mozgást pedig 22. hét körül éreztem. Az a lényeg, hogy a baba jól van.

Egyébként azt mondják akinek később látszódik erős a hasizma, a szülés könnyebb, utána pedig könnyebben rendeződnek helyére a dolgok.

2012. máj. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne izgulj!

Biztosan úgy fekszik benne a baba a medencédben, hogy nem nyomja ki még a pocakod.

Normális!

2012. máj. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Csak mindenhol látok képeket 16-17 hetes kismamákról és akkora hasuk van..!

Nekem még csak egy kis icike-picike dombocska sincs.

Bár rendszeresen sportolok, gondoltam talán az is közrejátszik.

2012. máj. 9. 13:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Normalis.

En magas vagyok es vekony, a masodik babaval altalaban hamarabb van pocak.

Ennek ellenere a masodik baba erkezeset 17 hetesen jelentettuk be mindenkinek, meg a szuleink sem vettek eszre semmit sem addig, a munkahelyeinken pedig azt hittek hogy csak poenjidom a terhesseggel. VOlt olyan ember a cegnel (tavolabbi munkatars), aki 28 hetesen, az utolso munkanapomon megkerdezte, hogy miert koszongetek en el mindenkitol reggel ota, munkat valtok?

Vicces volt. :)

Akkor neztem ugy ki, mintha az elozo szulesrol maradt volna meg egy kis pocakom (14 honap csak a korkulonbseg, szoval jogosan hihettek ezt is).

Pedig nekem semmi pocakom nem maradt az elso baba utan sem, sportolok, kockas a hasam alapban, eros a hasizmom.

A ruhaimmal sem manipulaltam, csinosan, altalaban alakot kiemeli ruhakban jarok, igy sem vette eszre a babat meg a csalad sem a 17. Hetig.

2012. máj. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jah es meg annyi, hogy az elso babat en is csak 18 hetesen ereztem, akkor sem minden nap, a masodikat mar korabban.

Egyikkel sem voltam rosszul sohasem.

Viszont en nagyon tudtam ertekelni A keson megjelenO es kisebb pocakot, hiszen az elso terhessegnel mar rajottem, hogy nem volt annyira konnyed a mozgas az utolso par hetben, a kismamaruhak sem voltak mar olyan kenyelmesek, meg a cipohuzas is kuldetesnek tunt.

Epp ezert en egyaltalan nem irigylem azokat, akiknek mar harminc hetesen hatalmas a pocakjuk. Azon kivul h latvanyos mas jo nincs bennee (szerintem). Meg a gyerek merete sem egyertelmuen aranyos a nagy pocakkal.

Szoval kinek ilyen no, kinek olyan, ez bajra nem utal.

2012. máj. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 14 hetes vagyok, de a 3. babával és tök lapos a hasam. A fiúkkal sem volt nagy soha, az első babám a 26. héten látszódott (40+4-nél mentem szülni, majdnem hazaküldtek, hogy mit keresek ott :D), második baba pedig a 22-23. héten látszott először.

A magzatmozgásokat a 20. héten éreztem először mindkétszer.

Nyugi. ;)

2012. máj. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

"Csak mindenhol látok képeket 16-17 hetes kismamákról és akkora hasuk van..!

Nekem még csak egy kis icike-picike dombocska sincs."

Tőlem a 12 hetes genetikain megkérdezték, hogy milyen lett az AFP-m. 18 hetes terhesnek néztek...

2012. máj. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!