Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkorának képzeljem el?

Mekkorának képzeljem el?

Figyelt kérdés

tudom hülye kérdés, de el szeretném valahogy képzelni hogy 30 hetesen (megfelelő adatokkal) mekkora lehet a bébi ? :)


találtam egy oldalt: [link]


de egy dinnyéhez nem tudom hasonlitani :S



2012. máj. 10. 08:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
87%
Én múltkor bent voltam egy játékboltban és a kezembe akadt egy játékbaba, aminek a dobozán rajta volt hogy 30cm. Egyből az jutott eszembe hogy az én kislányom is ekkora :) próbáld ki ha van időd
2012. máj. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Szia!

30 hetes vagyok és az UH alapján a kisfiam becsült súlya 1513g volt és a neten talált kalkulátor szerint a többi adat álal 41cm a babó.

2012. máj. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
álal= által :)
2012. máj. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

ez a labdás megoldás jó lehet :) köszi


a másfél kiló komoly már :) én jövő héten megyek uh-ra. az a baj hogy az én nőgyógyászom sem mond centit se meg kilót se :( sőt még képet sem ad :( múltkor is megkértem hogy állítsa meg a kijelzőt és lefényképeztem, telóval...pff

2012. máj. 10. 10:25
 15/28 anonim ***** válasza:

Nekem sem mond kg vagy cm.:D

Nálunk külön fizetni kell az sztk-ban 500ft-ot egy képért.

De ha maszek alapon jársz akkor említsd meg neki,hogy szeretnél kapni egy képet.

2012. máj. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

hát ez a szemléltetés marha jó :DDD

14 hetes kismama

2012. máj. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kórházba járok UH-ra, nincs orvosom, így egy szakasszisztens végzezte a vizsgálatot. Megkérdeztem tőle, hogy felvehetjük e kamerával a vizsgálatot és megengedte. Esetleg, ha a párod veled tud menni UH-ra és bemehet, akkor ő fotózzon vagy kamerázzon.

Üdv: 12-es válaszoló

2012. máj. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
végzezte= végezte.......úgylátszik ma nem megy a gépelés :)
2012. máj. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

párom nem tud velem jönni mindig dolgozik, ezért lenne "fontos" a kép :(

mondtam már hogy kérek képet, de azt mondta az orvos, hogy limitált darabszámban tudnak csak adni, mert kevés a papír...Uramatyám elhiszitek ezt??? és budapest XV. kerületéről van szó nem valami eldugott 300 lakosú faluról :-O

sztk ez is -.-

mindegy multkor megállittattam vele a képet és a vizsgálat végén lefotózhattam, de az is olyan kép lett amiből semmit nem tudtam kisilavizálni, mert pont egy hülye helyen állitotta meg.


ez van sajnos ha nem fizetek akkor nem szolgálnak ki :(

nem rég váltottam maszekről sztk-ra mert nincs rá pénzem (alkalmanként akár 10ezer ft)

2012. máj. 10. 12:14
 20/28 A kérdező kommentje:
jah és közölték velem az sztk-ban hogy ha valami nagy gond van csak akkor adnak képet -.- akkor meg már minek???
2012. máj. 10. 12:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!