Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Tarcheh Viktorról mi a...

Dr. Tarcheh Viktorról mi a véleményetek? Magánrendelőjében kb. mik a tarifák (elsősorban terhesgondozás érdekelne)? Aki esetleg nála szült, mik a tapasztalatai?

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 13:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha ő az aki a Dél Pesti kórházba és Dabason az sztk-ban van,akkor róla nekem semmi jó.Én is oda jártam terhesgondozásra(nem magánba),nem írt a kiskönyvembe,nem vizsgált meg normálisan,amikor panaszom volt vizsgálat nélkül írt fel 2féle kúpot,na akkor léptem tőle!12 hetes uh-at majdnem lekéstük miatta mert nem szólt hogy kéne olyan is,még jó hogy van szülésznőm!Ismerősöm is ez miatt jött el tőle,csak annyit kérdezett a gondozáson hogy mozog-e a baba?De ez az én véleményem,nekem nem jött be,de te döntesz,ha neked szimpi.Mert állítólag jó szakember a kórházban,már mütött engem is,csak terhesgondozáson valahogy éreztette hogy kis ember vagyok.Sok sikert,boldog babavárást!20 hetes kismama
2012. máj. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!