Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. hétben még nem fordult be...

30. hétben még nem fordult be a babám. Van még esély a megfordulásra?

Figyelt kérdés
2.baba

2012. máj. 10. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Bőven van még ideje. Nekem a 32. héten fordult be. De ha félsz, akkor menj el kismamajógára, vannak olyan gyakorlatok, amitől állítólag megfordulhat a gyerek.
2012. máj. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyem a 35. heten fordult be, es 38 hetes volt kereken, mikor megszuletett. Sokat beszeltem hozza, hogy forduljon be. Beszelj te is hozza, nyugtasd meg, hogy minden rendben lesz, es hogy mar nagyon varod. En meg el is magyaraztam neki, hogy hogy kell befordulni:D Allitolag, ha odateszed a kezed a pocakodra, probal odabujni hozzad, en is probalgattam, hogy lentre raktam a kezem (na mondjuk nem ez segitett, de probald ki, artani nem art semmit:D)
2012. máj. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogyne! Még vajúdás közben is megfordulhat!:)
2012. máj. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat! Remélem még kapok sok jó ötletet, tanácsot!!
2012. máj. 10. 14:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. A 30 hetes uh-n az enyém is faros volt. Aztán 2-3 hét múlva éreztem ahogy megfordult. Úgy is maradt végig. Biztos megfordul még a tied is!!
2012. máj. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm sok pozitív választ! majd megírom hogyan alakul a helyzet :)
2012. máj. 11. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!