Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi mondható átlagos...

Mennyi mondható átlagos hízásnak a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
9 kiló körül van az átlag. De egyéni adottságok is nagyon sokat befolyásolnak,így nem lehet előre megmondani kinél mennyi a normál hízás mértéke.
2010. febr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt nem tudom,de én már 20kg híztam 37 hetes vagyok.
2010. febr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Függ a testtömegindextől. Pontos adatot nem tudok, de biztos megtalálod a gugliban.

Aki a BMI szerint sovány, az hízhat akár 20 kilót is, akinek normál, az 13 kiló körül, aki dagibb, az max 8-9 kilót...

2010. febr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap a Csak Csajokba az RTl Klubbon azt mondta a nőgyógyász, hogy 10-12 kiló.
2010. febr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

10-15 kg.

Én 13-at híztam a védőnő szerintm tökéletes.

(az elsővel csak 5 kgot.)

2010. febr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
10-12, de van aki szerint 10-15.
2010. febr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem alapvetoen a kiindulo testalkattol kellene fuggnie a minta-hizasnak. Ez nem az atlag, tehat a tenyleges, csak a mintaszeru. :-D

Ha valakin eleve van valamennyi plusz, vagy kifejezetten tulsulyos, akkor nem indokolt nehany kilonal tobbet hiznia, mert normal taplalkozas mellett elvileg a meglevo raktaraknak at kellene alakulni, hogy az izuletek ne legyenek meg jobban leterhelve.

Ha valaki vekony, akkor tobbet is hizhatna, ez esetben meg a zsirraktarozas is szukseges (es ez nem alszoveg, tenyleg igy van, a szervezetnek 3-4 kilonyi zsirparnacskara szukseg van a terhesseg alatt, illetve a szoptatashoz). Akinek mar van zsirocskaja alapban, annak nem indokolt pluszban epiteni.

En azt gondolom, hogy egy atlagos, noies testalkatnal (ahol mar van nemi parna) 8-10 kilo hizas is eleg lehet, sprotosabb, izmosabb testalkatnal inkabb 10-15, sovanyoknal 15 felettin sem lehet meglepodni.

2010. febr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem először az ikreknél 6 kg plusz, most a következőnél 5 kg
2012. máj. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!