Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Betöltött 26 hetesen 4D-s...

Betöltött 26 hetesen 4D-s uh-n már formás, pufók a baba? Érdemes menni vagy még várjunk pár hetet?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
formás aranyos, de még vékonyka. mehettek most is, mi a 28héten voltunk és igazi kis emberkét láttunk! nagyon nagy élmény!
2009. jún. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!Mi is a 26.héten voltunk:)Aztán a baba méretei 27 hét 1 naposak voltak:)))nagyon jó volt és szépen látszódott minden kis vonása:)))ja és nekem egyáltalán nem volt vékonyka sőt....még a kezecskéje is husis volt!Szóval nekem megérte a látvány,pont jó időt válsztottál:)

Mikor mész?Megírod nekem hogy milyen volt?

Boldog babavárást:)

32 hetes km

2009. jún. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi pont ma megyünk (29+3), ha gondolod megírom :)))), de már nagyon nagyon nagyon várom :)))))))))
2009. jún. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jövöhéten hét végefelé 26+3 hetesen mennénk. Lehet hogy várok még 1 hetet, hogy biztos ami biztos már pufika legyen.


Kedves 3. örülnék ha megírnád hogy milyen volt! Jó mozizást!


Köszi a válaszaitokat!

2009. jún. 25. 14:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Én pont ma léptem a 26. hétbe, de valahogy még türtőztetem magam...

Mi voltunk a 16. héten, de akkor azt javasolták, menjünk vissza a 24. hét után bmikor, mert akkor lesz igazán élvezhető.

De a legtutibb idő a 28-30. hét, mert akkor már nagyon hasonlít a később megszülető babához és még mindene belefér a képbe is.

Úgyhogy mi is jövő héten kérünk időpontot júl. közepére.

Már én is nagyon várom!!!

Írjátok meg az élményeket, légyszi!

2009. jún. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is igyekszem még türtőztetni magam. Ha voltunk akkor megírom! :)
2009. jún. 25. 14:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok!Én viszont javaslom hogy menj akkor.....nekem azt mondta a doki hogy a 26.héten készül a legszebb kép:)Igaza lett:)persze ha utána mész akkor mégjobb de miért türtőztetnéd magad?hidd el már nagyon szép lesz a picid nem fogsz csalódni,de te tudod:)))
2009. jún. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!