Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az integrált teszt eredménye...

Az integrált teszt eredménye 1:490, az AFP a 15. héten 0,95, a 16. héten 1,1. A 18. heti genetikai UH-n semmi rendelleneset nem találtak, de a baba méretei szerint nem 18, hanem 19 hetesnek felel meg. Biztos, hogy egészséges a babám?

Figyelt kérdés

Én 38 éves vagyok. Az integrált teszt eredménye 1:490, az AFP a 15. héten 0,95, a 16. héten 1,1. A 18. heti genetikai UH-n semmi rendelleneset nem találtak, de a baba méretei szerint nem 18, hanem 19 hetesnek felel meg, tehát nagy baba.

Kicsit aggódok, nem Down-kóros-e a baba. Szerintem annak ellenére, hogy az integrált negatív lett, attól még ez nem annyira jó eredmény. Mit gondoltok?


2008. okt. 8. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:

A korodból kifolyólag alacsonyabb az integrált teszt eredménye, de 250 fölött azt mondják nem kell aggódni.

A kicsik meg mindig máshogy fejlődnek. Most lehet, hogy 1 héttel idúősebbnek tűnik a méretei alapján, de lehet, a következő UH-n meg pont a korának megfelelő lesz.

Szerintem próbálj megnyugodni.

Az integrált teszt eredménye negatív.

Az AFP-d jó.

Genetikai Uh-n sem láttak semmit.

Nyugi!

2008. okt. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, egészséges, ha bármi gond lett volna, akkor azt már látták volna. Igaz, hogy már benne vagy a terhességi korban, de 35. fölött amúgy is fel kell ajánlaniuk a magzatvíz mintavételt, ha azt igénybeveszed, akkor ott 100%-os bizonyosságot kapsz. Bár ennek van vetélési kockázata. De azért a 490-ből az 1 szerintem elég nagy ahhoz, hogy ne legyen semmi gond, ráadásul az afp is jó és a genetikain sem találtak rendelleneset, ezért próbálj meg megnyugodni! 4,5 hós kislány anyukája.
2008. okt. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem semmi gond, sőt. nagyon szépen fejlodik, valoszinuleg nagyon jól vigyázol rá.

azt hiszem nem 1:250től, hanem 1:150től van ok aggódni, szóval messze vagy te még attól.

nyugi.

2008. okt. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Az integrálton nekem is egy héttel nagyobb volt a bébi, majd a következő ultrahangra meg már 2 nappal kisebb volt a koránál. Emiatt ne aggódj, mindenki a saját kis tempójában fejlődik. Szerintem Ő csak jól érzi magát a pocakodban.

24.hetes kismami

2008. okt. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!