Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Komáromi kismamák, hova...

Komáromi kismamák, hova mentek szülni, ha bezár a Selye János kórház?

Figyelt kérdés

most hallottam olyat is hogy december végéig marad. kihez jártok terhesgondozásra?

20 hkm



2012. máj. 11. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Barátnőm az első babáját Rókay dokrotnál szülte. Most tervezik csak a másodikat, de ő azt mondta, hogy oda megy, ahová a Rókay. Ami nagy valószínűséggel Tatabánya lesz.

Egy másik barátnőm nemrég tudta meg, hogy babát vár, ő is Tatabányán szeretne szülni.

2012. máj. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én megkérdeztem múlt héten terhesgondozáson,és azt mondták tuti hogy csak júni végéig lesz a kórház!én innentől kezdve győrbe fogok járni magánrendelésre,mert nem szeretnék tatabányára menni szülni!

17 hetes km

te kihez jársz?

2012. máj. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
szia hát a nagy bizonytalanság miatt még nincs konkrét orvosom. a Rókay nekem drága, az Ördög nyugdijba megy, a Kosztint javasolták sokan, de félek, hogy nem érünk fel Pestre vagy nem lesz aki felvisz, a mentő szerintem meg oda visz ahová tartozok, vagyis Tbánya. Ugyhogy még bizonytalan vagyok, pedig már jó lenne eldönteni
2012. máj. 12. 13:02
 4/10 anonim válasza:
Szia! Nekem sógornőm mind a 2 babáját itt szülte. A kislány 3 éves lesz a fiú 4 hónapos múlt. Tényleg bezárják, sajnos sok mindent hallottam, hogy mikor, mert itt lakom a szomszéd utcában és elég sokan beszélnek róla. A sógornőm nem választott orvost magának, abból a megfontolásból, hogy mégis ez a munkája és ő sem kap külön fizetést ha elvégzi. Tudom sokan nem értenek vele egyet, de én is így gondolom. Itt mindenki nagyon aranyos volt, mind2x más és más volt a doki meg a szülésznő is. Az egyik szülésznő a nagymama egyik ismerőse, ő azt ajánlotta felesleges fogadni dokit a szülésen is alig van ott. Inkább szülésznőt, sokkal többet van veled. Itt Szőnyben mondjuk nem lehet szülésznőt, de máshol igen. A második szülésnél kb 10 percet volt bent a doki, de simán ment minden csak azért, a szülésznő is minimum olyan ügyes ha nem jobban. Tbányát nem szokták dicsérni, de sajnos nem tudok sok mindent róla. Gratulálok, és sok boldogságot!
2012. máj. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Az kellemes, hogy júniusig lesz kórháza Komáromnak és környékének. Ha valaki szívrohamot kap vagy ne adja az isten agyvérzést, mire felérnek vele tatabányára, már vége. A papámmal is ezt tették, és pont mire felértek... Gratulálok Magyarország!
2012. máj. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak a szülészet szűnik meg, a többi marad!
2012. máj. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem igaz...mindenhol elfekvőhöz hasonló osztályok lesznek, meg valami egynapos sebészet (pár ággyal.) A gyermekosztály még nem biztos hogy megszünik, de szerintem megszüntetik azt is.
2012. máj. 23. 09:05
 8/10 anonim válasza:

Kedves!

Az ismerősöm ott dolgozik, befog zárni a kórház, nem június végén, de még 2012-2013 elején befog zárni.

2012. máj. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na, holnap megy barátnőm a Rókay doktorhoz, majd kiderítjük. :)
2012. máj. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát ha ott dolgozik az ismerős, akkor kell tudnia, hogy mult hét csütörtökön volt tájékoztató és 2012 decemberéig zajlik le az átalakitás, tehát hetek kérdése és nem fogadnak betegeket, 2013 januárjában meg indul az új funkciójával az egész. Csak a gyerekosztály kérdéses, de lehet hogy az is el van már döntve, csak még nem merik nagydobra verni.
2012. máj. 24. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!