Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes terhes vagyok és se...

20 hetes terhes vagyok és se tegnap sem ma nem éreztem a babám mozgását. Lehet, hogy valami baj van? Vagy csak "lustább" most kicsit, fáradtabb?

Figyelt kérdés
Én fáradt voltam egész nap és szédülgettem kicsit. Kicsit fárasztó volt a tegnapi nap. Lehet, hogy csak ez viselte meg a babámat de igazából nincs is semmi baja?
2012. máj. 11. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Abszolút semmi az eddigiekhez képest? Ha nem érzed, még csoki evés után sem, irány a kórház!
2012. máj. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sürögtél-forogtál egész nap vagy pihengettél? Ha az előbbi, akkor pihenj le és hamar újra érezned kell. Ha utóbbi, akkor az első válaszoló tanácsát fogadd meg.

Középidő környékén még előfordulhat, h egy-egy nap nem mozdul annyit/olyan erősen, hogy nem érzed, de jobb biztosra menni.

2012. máj. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 sumergo ***** válasza:
20 hetesen még nem feltétlenül kell minden nap érezni, de ha eddig minden nap érezted, akkor irány a kórház, inkább feleslegesen, de legalább megnyugszol!! Nekem is volt ilyentájt, hogy 2 napig nem éreztem, már gondolkoztam, hogy elindulok, aztán egyszer csak elkezdett mozogni, de jól rám ijesztett!
2012. máj. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, hogy ilyenkor nem éreztem, de az egyik válaszoló javasolta a csokit! Ez nagyon jó ötlet!

De az időjárás miatt nekem is volt, hogy kevesebbet mozgott vagy éppen egész nap, és éjjel. Már simogattam a pocakomat, hogy nyugi legyen : )

Lehet, hogy a holnapi hidegre készül aztán pedig lesz buli a mamahotelben : )

2012. máj. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na, megmozdult?
2012. máj. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha kórházba nem is, védőnődhöz legalább ugorj be, szívhangot ő is tud nézni és megnyugszol.
2012. máj. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Késő este már kicsit kezdtem érezni, éjszaka meg már erőteljesebben. Ma napközben többször éreztem, hála az égnek!!!

2012. máj. 12. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!