Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol van Győrben kimondottan...

Hol van Győrben kimondottan kismama bolt?

Figyelt kérdés
Kismamaövet szeretnék vásárolni, de interneten rendelve drágább. Győrben pedig nem igazán tudok kismamaboltot. Szóba jöhet még esetleg Csorna, Kapuvár, Sopron.
2008. ápr. 22. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Van az intersparban a brendon, van az újvilág utcában, a belvárosban a jedlik Ányos úton, most ezek jutottak eszembe.

2008. ápr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Győrben nekem is csak ezek jutnak eszembe. Csornán nincs kimondottan kismamabolt, de az egyik baba-boltban sokféle kismama-ruha van (övről konkrétan nem tudok). Ez az Arany János utca elején van. Ha útbaigazításra van szükséged, csak írj mail-t.
2008. ápr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!!

Bandázsra gondolsz? Éna C&A -ban vettem, 1990 Ft volt! NAgyon tuti, de csak barna, fekete volt! Ha találsz valami jót, nekem is szólhatnál!! Köszi

2008. ápr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak: neten láttam sokfélét a www.bboom.hu oldalon. A fekete 2800, a színes 3500. Ez a győri Árkádban lévő C&A? Múltkor jártam ott és nem láttam olyat, de akkor jobban körülnézek! Nagyon köszi!
2008. ápr. 24. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!