Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Férfiak! Terhesség alatt,...

Férfiak! Terhesség alatt, nagy pocakkal ugyanúgy kívántátok a párotokat, szex közben el tudtatok lazulni (nem arra gondolni, hogy "megbökitek" a babát)?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kismami vagyok, de a férjem helyében is válaszolok: IGEN!

Sajnos...:-(

Mr olyan ritkán vagyunk együtt, hogy beleőrülök! S nem lehet megmagyarázni nekik, hogy ami a mamának jó, az jó a babának is.

A felszabaduló boldogsághormonokról nem is beszélve...

S szeretnénk majd második babát is. Az ismét 6-7 hónap cölibátus lesz???

26 hetes km

2009. jún. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nő vagyok, de mindhárom terhességem alatt ugyanúgy kétnaponta szeretkeztünk a férjemmel, mint előtte és utána. Soha eszébe sem jutott, hogy "megböki" a babát. Először is mert orvos és tisztában van vele, hogy semmi bajt nem tud okozni, másodszor mert mással volt elfoglalva. (Valamint sokszor én voltam felül, akkor pedig nem is ő ugrál, hanem én.)
2009. jún. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Ez egy orbitálisan hülye kérdés!!!!!!!! Ha bökdösnék a babát akkor már az első perctől kezdve tiltva lenne a házasélet.Ha a terhességgel nincs gond az utolsó percig lehet szexelni.Sőt nekem kifejezetten javasolták mert nem indult meg a szülés a kiírt idő pontra.
2009. jún. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
A kérdés FÉRFIAKNAK szól!Miért nem hagyjátok meg nekik?
2009. jún. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
A férfiak nem hiszem, hogy gyakran nézegetik ezt a témakört, nemhogy örülnél, hogy választ kapsz:)
2009. jún. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is a férjem helyett válaszolok, nálunk nem volt gond, sőőt...:))
2009. jún. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

16.43-as!

Nem orvosi szempontból kérdeznek.

Minden nő tisztában van vele, hogy nem árt a babának...

De vannak férfiak (lehet, Te szerencsésebb voltál), akiknek ezt nem tudod megmagyarázni. Pláne azután, miután érzik Ők is a baba mozgását, rúgásait!!!

Nem vagyunk egyformák. S igenis vannak, akiknek ez gondot jelent.

2009. jún. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a sok választ,remélem a páromat sem fogja zavarni a nagy poci
2009. jún. 25. 17:03
 9/10 anonim válasza:

Sziasztok!

15 hetes vagyok.Nálunk is tapasztalható egy kis visszaesés.Tegnap odaadtam a férjemnek a kismama újság egy régebbi számát a cikk címe:szex másképpen.

Még várom a hatását és próbálok nem állandóan a piciről,a tervekeről és a terhességről beszélni.Amúgy is kezd látszani,csoda ha mag tud róla feledkezni egy kicsit.

2009. jún. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nálunk sem megy ez a része a dolognak. Főleg most,így a vége felé. Nem tudunk ellazulni és érezni egymást. És ez nem csak a párom,hanem az én problémám is. Folyton elakadunk a pocakomban és nagyon zavar.

39 hkm

2012. aug. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!