Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki 35 év felett (volt)...

Aki 35 év felett (volt) várandós és csináltatott integrált/kombinált vagy négyestesztet, milyen eredmény jött ki?

Figyelt kérdés

A kor miatt több, mint valószínű a pozitivitás?

Ha pozitív lett, akkor mentetek magzatvízvételre? Milyen eredménye lett annak?


2012. máj. 12. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Én most voltam integrált teszten, de az eredmény majd csak május végén lesz meg. Viszont az, hogy elmúltam 35, még nem feltétlen jelenti azt, hogy pozitív lesz. Csak ha rossz eredményt hoz ki, akkor megyek el magzatvízvételre.

Az első babánál 33 voltam, akkor a down-kórra 1:1500 jött ki, akkor nem voltam további vizsgálatokon.

2012. máj. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
épp most írtam én is ki kérdést.37 éves, 1:710 a down kockázat.Neked?
2012. máj. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

37 éves vagyok, 23 hetes a harmadik babával.

Én nem csináltattam méregdrága tippelgetős, kockázatbecsléses méregdrága vérteszteket, egyből kértem az amniot, nyaki bőrredő, AFP sem indokolta volna pedig.

Megvan már az eredmény, egészséges kislány :)

2012. máj. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok

Nekem már volt 4 vetélésem, így nem kockáztatok "feleslegesen", pedig az lenne csak 100%-os.

És nem volt ez olyan méregdrága. 25ezer és még a 12 hetes kötelező uh is benne van, amire amúgy is elmentem volna a kórházon kívül is máshová, mivel a kórházi 2 perces vizsgálatban annyira nem bízom.

2012. máj. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!