Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem érzem mozogni? 28...

Miért nem érzem mozogni? 28 hetes vagyok, de alig mozog! Minden nap ezen stresszelek, állandóan azt hiszem baj van! Lehet azért mert a mellső falon tapadt? Más is van így?

Figyelt kérdés
2012. máj. 12. 15:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a 28. hét volt a vízválasztó! Kevesebbet mozgott a babám...

ahogy telik az idő, egyre nagyobb lesz.. kevesebb helye marad a mozgásra. Ne aggódj!

Amúgyis: ilyenkor a nap 98%-át átalusszák, mert mást nem is tud csinálni! :)

Ha akarod, próbáld meg, egyél csokit és igyál kávét v kólát, fordulj az oldaladra... kb 30 p alatt biztos fog mozogni! :)

Ha meg akarsz nyugodni, akkor felkeresheted a dokidat, ő elvégez egy uh-t.


Boldog babavárást!

2012. máj. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szia! igen nálam is így volt, sőt most 32 hetesen sem érzem minden mozdulatát ellenben a párom érzi:) és az idő is nagyon közre játszik:S ma az én babám sem aktív, ma én is megijedtem már, de szerencsére semmi baj!:):)
2012. máj. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

En egyetlen egyszer sem ereztem mozogni, az egesz terhesseg alatt! Ultrahangon sem mozgott, soha!

Megis, az orvos(nö) sosem emlitette, hogy ez baj lenne, söt: kerdesemre inkabb megnyugtatott, hogy elöfordul ilyen. Mert rendesen fejlödött, ez a lenyeg.

Most egy 4 eves egeszseges tünderlanyom van, eppen virgonckodik mellettem. Eleg egeszseges tipus, talan egyszer volt eddig lazas par honapja. Oviba szoktatas is siman ment a telen, 1-2szer kicsit nathas volt.

Miert ne lehetne nalatok is igy?

2012. máj. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok én majd megőrülök kifeszíti az oldalamat!!

Rengeteget mozog, nappal ha mászkálok ritkábban de ha vizszintbe teszem magam na akkor rákezd rendesen!

Én elég késön a 20.héttől éreztem a lányzót!!üdv egy 29 hetes kismama

2012. máj. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az első terhességet úgy éltem meg, hogy alig volt magzatmozgásokban örömem. Mellső fali volt a lepény, esténként jobban éreztem, amúgy ritkán.


Most 31 hetes vagyok, hátsó fali a lepényem, még éjjel is arra ébredek, hogy kifeszít. Nagyon gyakran érzem most.

2012. máj. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem mellső fali a lepényem és ha leülök vagy pihenek, csak úgy hullámzik a hasam. Ha eszek akkor főleg, néha már ciki ahogy rugdossa, mert nagyon látszik, iszonyú mozgékony, naponta 6-7x és este amikor lefekszem teljesen beindul. Csak reggel iszok egy tejeskávét, semmi cukros lötty, minimális édesség. Én meg ezért félek, miért mozog ennyit, félek, hogy belegabalyodik a kölökzsinórba...

Mi kismamák, mindig parázunk valamin...

33 hetes kismama

2012. máj. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó! velem is ez van:) néha úgy beindul hogy mindenki az én hasam nézi:D jó érzés hogy ennyit mozog, de néha tényleg kellemetlen hogy szinte mindenki látja, pl az orvosnál vagy a buszon.de imádom:):)
2012. máj. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Szegény kérdező megnyugtatásra várt, erre páran megírjátok, hogy nektek milyen sokat mozgott!! Miért válaszoltok akkor ilyen kérdésre? Azt kérdezte Virginia, hogy más is van-e így, nem azt, hogy kinek mennyire feszíti ki az oldalát a babája! Bocsánat Kedves Kérdező, de ezt nem hagyhattam szó nélkül!
2012. máj. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Kedves utolsó!

Én azért írtam le, hogy mennyit mozog, mert nagyon örülök neki, de nagyon kellemetlen tud lenni érzésre is. És én pedig emiatt stresszelek, ellenpéldaként hoztam fel. Amúgy az sem jó, ha túl sokat mozog, egy ismerősömet ezért fektették be a 36. héten, faros volt a baba, de már nem tudott megfordulni, csak próbálkozott....


A frontok nálam nagyon befolyásolják, hogy mikor és mennyit mozog.

33 hetes kismam

2012. máj. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem is alig mozog, mindig mondom neki, hogy kicsit aktivizálja magát, mert aggódom... néha beválik, és megbökdös.

Az orvos azt mondta, hogy napi 10 mozgás lenne a minimum, annyit azért mozogjon, ha az alá megy, szóljak. Nem mozgás csoportokat kell számolni, hanem mozdulatokat. Általában délutánra van csak meg a 10. Nővérem babái sem mozogtak sokat, de mind egészséges...

ne aggódj, szerintem nincs baj, esetleg számold Te is :)

31 hkm

2012. máj. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!