Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért vagyok állandóan feltölt...

Miért vagyok állandóan feltöltődve ha stresszelek?

Figyelt kérdés
Ugy értem, hogy ha nem ugy megy valami az életemben ahogy az nekem jó lenne, állandóan fel vagyok töltődve és rázok. Mindent és mindenkit. Olyan szinten, hogy saját magamnak is fájdalmat okozok nemcsak azoknak akiket megérintek. Kedvesem inkább "leföldel" mielött megcsókol...Hogyan hasznosithatnám esetleg ezt a túltöltést én az antifizikus?
2008. márc. 30. 17:53
 1/5 anonim válasza:
Mi lenne, ha nem műszálas ruhákban járnál? Egyébként ha tényleg valami különleges képességed van (amit nem hiszek), alapíts saját vallást. Az a leghasznosabb, legalábbis anyagi szempontból.
2008. ápr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem irni, hogy pamut ruhakat hordok, mert a muszalas nagyon kenyelmetlen.

A kerdesre jobban szerettem volna valaszt, mint kioktatast kapni.

Nem gondolom, hogy kulonleges lennek. Nem erzem magam Tom Cruise-nak sem a Papanak, hogy egyhazat hirdessek vagy vezessek.

Szoval ha undok akarsz lenni, menj es toltsd ki a rosszindulatodat azokon akikkel hadban allsz vagy haragszol. En nem gondolom, hogy bantottalak volna.

Szep napot es jobb indulatot!

2008. ápr. 3. 17:28
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

A hozzánk hasonló élőlényekben a vezérlés elektromos jelekkel történik. Vannak olyan lények (pl. az elektromos rája), amelyek ezekkel áramütést is mérhetnek a környezetükre.

Egyes emberek is képesek (jóval gyengébben) hasonlóra.

Ha nem akarsz rázni, akkor ne idegeskedj :-)

Ha ezt hasznosítani akarod, akkor akassz magadra gázkisűléses izzókat (vannak néhány cm-es nagyságban is, mintás 'izzószállal') - egyik végükről fémszálat lógatva (ilyen fémszáldíszes ruha is van). Csak maga a lámpatest kell - a védő ellenálás, ami pl. a fázisceruzában van, itt nem szükséges.

Elég érdekesen néznél ki...

2008. ápr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én meg pont, amikor pozitív értelemben vagyok feltoltodve akkor rázok, de nagyon, úgyhogy a feszültséggel összehozni ezt szerintem butaság. :D
2015. febr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerinted.

Mint említettem, élőlények képesek feszültséget előállítani, szóval nem butaság. Módosult izomsejtek okozzák.

2015. febr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!