Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Indokolt esetben végeznek...

Indokolt esetben végeznek visszérműtétet terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Sajnos 2 ujjnyi vastag visszereim vannak ágyéktól a bokáig. Még az elején járok a Babavárásnak, de el sem tudom képzelni, hogy a végére meddig fog durvulni a helyzet....
2012. máj. 12. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Míg a te vagy a magzat életét nem veszélyeztetik, addig nem végeznek műtétet várandós nőn.
2012. máj. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem szoktak, csak ha életet veszélyeztetne, és ez kevéssé valószínű. nekem is sok panaszt okozott, de minden orvos azt írta le, hogy szülés után mit javasol, pedig megfordultam pár sebésznél.
2012. máj. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos nem! A hugomék babát akarnak, de neki is van 2 ronda visszere a lábában. Konzultált érsebésszel, aki azt mondta, ne essen teherbe, vigyázzon, mert meg kell terhesség elött műteni. Viszont csak Októberre kapott időpontot. Azt mondták neki, ha terhes lesz, nem műtik, szóval inkább védekeznek és utána kezdenek csak próbálkozni.
2012. máj. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!