Ez nem baj ugye?

Figyelt kérdés

1 hete jött a rosszullevős korszakom. Semmit nem tudtam enni, egész nap hányingerem volt, feküdni tudtam csak.

Tegnap rájöttem, hogyha úgy kelek fel, hogy eszem, és egész nap többször eszem picit, akkor jobb a helyzet. Tudom végezni a dolgomat így, jó érzem, hogy nem úgy vagyok, mint általában, de jobb mint ezelőtt :)

A cicim ugyanúgy fáj, mint eddig, meg puffadok nagyon.

Ez nem baj ugye, ha enyhült a rosszullét és nem erősödött?

6+2 hetes, első babás. Még kezdő vagyok, ezért kérdezek ilyet :)



2012. máj. 12. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Dehogy baj:) Van aki egyáltalán nincs rosszul. Örülj neki! Én félidőig rosszul voltam, szerencsés vagy, ha ennyi, de azért még lehet meglepetés nálad is:)
2012. máj. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem! Minden kismama más, és más! Nekem tünetem sem volt! Jól csinálod, többször egyél keveset!

32 hkm

2012. máj. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen Nektek! :)

Akkor megnyugodtam, igen, mert a nap végére már azért voltam rosszul, mert nem ettem.

És tegnap óta meg ahogy felkelek kicsit már kezdődik a hányinger, de eszem és utána jobb lesz :))

Gratulálok a babátokhoz! :)

2012. máj. 12. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!