Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Le tudnátok nekem írni, hogy...

Le tudnátok nekem írni, hogy korai terhességnél akinek fáj a hasa, hogy az hogyan fáj? Nem első babám lenne, csak nem tudom felidézni azt a fajta fájdalmat vagy érzést? Holnap tudok csak tesztelni és nagyon izgulok?

Figyelt kérdés
Vannak tünetek,meg késik 5-e óta,csak holnap tudok tesztelni. Fájdogál a hasam,egyfolytában kb: 1 hete de 2 napja különösen,meg pattog,kotyorog,állandóan pisilni járok,bár a folyásom nyúlós kissé,nagyon enyhén halványsárga!! Remélem összejött már 28 hónap alatt,mert nemrég sajnos volt egy vetélésem! Szóval a hasfájás érdekelne,hogyan tudnátok leírni azt az érzést?? Köszönöm!!
2012. máj. 13. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen olyan érzés volt mintha meg akarna jönni, semmiben nem különbözött tőle.
2012. máj. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Olyan tipikus megjön érzés volt nekem anno.
2012. máj. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Értem..! Nekem szúrkàl megállás nélkül de nem nagyon élesen,inkább tompán fájdogál,meg kotyorog pattog a hasam és rámjön a pisilés is! Remélem nem csak egy felfázás. Felfázástól késhet? Jahh meg mindig azt hiszem,hogy megjött mert érzem,hogy kifolyik,de közben csak amit írtam olyan folyik.
2012. máj. 13. 21:05
 4/11 A kérdező kommentje:
Elsején teszteltem akkor - lett! Holnap tesztelek! Jajj úgy izgulok!!
2012. máj. 13. 21:08
 5/11 A kérdező kommentje:
Elsején teszteltem akkor - lett! Holnap tesztelek! Jajj úgy izgulok!! Amúgy most jut az eszembe,hogy hónap vêgén volt egy barna pötty a tisztasàgin,de azt nem tudom mire vélni,mert eddig nem volt ilyem. Meg 5-e körül nagyon enyhén barna,nyúlós ragacsos váladék,de az csak a wc papíron látszódott a tisztaságin nem!! Na ilyenem sem volt még ez nem tudom mi lehetett!?
2012. máj. 13. 21:15
 6/11 anonim ***** válasza:
Akár terhességtől is mert nekem mikor meg kellett volna jönnie ugyan ilyen folyásom volt mint amit leírtál. Abból tudtam,hogy biztos terhes vagyok mert eddig csak peteéréskörnyékén volt folyásom. Szorítók a teszt eredményét azért írd meg mert kíváncsi vagyok.
2012. máj. 14. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát mêg szép,hogy megírom!! Nagyon izgulok! Elviszem a kislányomat az oviba,elmegyek tesztért aztán gyorsan megcsinálom és megírom,de valamiért azt érzem,hogy az vagyok!! :-))
2012. máj. 14. 07:02
 8/11 A kérdező kommentje:
Megcsináltam a tesztet,maria romed 25-ös,és nem hiszek a tesztnek,mert - mutat!!!! Nem hiszem el!!! Érzem,hogy valami más!! :(((( Ezzel a hcg teszttel járt úgy valaki,hogy terhes volt és nem mutatta ki ez a tesz,vagy csak később???
2012. máj. 14. 10:47
 9/11 anonim ***** válasza:

6 vagyok.

Nem ismerem ezt a tesztet de ha már 5 -e óta késik szerintem már ki kellett volna mutassa menj el dokihoz, ő jobban megtudja mondani mi az oka ennek a sok késésnek. Az egyik barátnőm járt úgy, hogy csinált 3 tesztet(nem tudom milyet) mind -lett elment dokihoz és bizony terhes volt.

2012. máj. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk van mikor késik és 37 napra szokott megjönni de az már a max szokott lenne!! De már azon is túl vagyok 2 nappal!!! Remélem baba és nem csak felfázás!! Mert sokszor pisilek nagyon,meg fáj a hasam,meg pattanások minden terhességemnél. Hát nem tudom... Holnap lehet elmegyek dokihoz. De tényleg érzem minta az lennék! A tesztet is úgy csináltam,hogy páromat is odahívtam,hogy nézze meg milyen 2 erős csík lesz rajta,mert tudtam,hogy az lesz,de nem lett!!!!
2012. máj. 14. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!