Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedden műtöttek méhen kívüli...

Kedden műtöttek méhen kívüli terhességgel. Kivették a jobb oldali petefészkem.9hónapot vártam, mire sikerült teherbe esnem. Mennyi az esélyem még a babára?

Figyelt kérdés
A szörnyű az,hogy hétfőn voltam nőgyógyásznál,mert szombattól kezdve barnáztam.Szombaton bementem a fehérvári sürgősségire,és vizsgálat nélkül hazaküldtek,hogy ez normális.A hétfői ultrahangon sem láttak semmit(dr. Auth)Majd éjféltől hatalmas görcseim voltak,így kerültem kórházba.
2009. jún. 26. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia nagyon sajnálom ami veled történt!

Az én férjemnek a keereszt anyukájának is ki kellett hogy vegyék az egyik petefészkét és utána szült 2 egézséges fiút,

van esélyed a babára,nagyon vigyázz arra,hogy nehogy felfázz és a fertőzésekre is még van egy petefészked ami működőképes és sikerülni fog a baba ne aggódj,én augusztusban jártam így mint te és most 16 hetes terhes vagyok!!!Jó egészséget kívánok!!!

2009. jún. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát nagyon sajnálom,ami veled történt!Együttérzek veled!

Az esélyed igy felére csökkent,de ne add fel,azért lehet még kisbabád,hiszen ott a másik petevezeték!Ha másképpen nem megy,akkor még ott az inszemináció lehetősége!Tudom sovány vigasz,de hallottam már olyanról is,hogy méhenkivüli terhesség után rögtön teherbe esett és egészséges kisbabája született!Sok szerencsét és gyors felépülést!

2009. jún. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm együttérzéseteket!Remélem tényleg egyszer majd sikerül!
2009. jún. 26. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!