Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Afp vizsgálat előtt lehet...

Afp vizsgálat előtt lehet reggelizi?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden vérvétel elött lehet enni, inni, a cukorterhelést kivéve.
2012. máj. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is mondták,hogy nyugodtan ehetek,ihatok a vérvétel előtt. Csak a 25héten nem lehet a terheléses vércukorvizsgálat előtt. De ezt akkor úgy is fogják többször mondani.


Boldog babavárást!

2012. máj. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, szigorúan éhgyomorra (nekem külön mondták) és lehetőleg korán reggel kell menni (az érték változhat akkor is, ha később mész).
2012. máj. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez érdekes téma, szerintem hely(mármint sztk., kórház) és orvos függő. Én a nőgyógyászomtól direkt megkérdeztem mielőtt mentem, azt mondta nyugodtan ehetek előtte, nincs jelentősége. Aztán ahol a beutalót írták (a terhesgondozóban, mert nálunk ott írhatják) azt mondta a nővér, hogy éhgyomorral kell menni. Na, ilyenkor legyen okos a kismama. Mondjuk én nem ettem előtte, mert a férjem vitt kocsival és tudtam, hogy nem kell sokat várni, így kibírtam, de egyébként inkább a nődokimnak hiszek.
2012. máj. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Délután 5-re mentem afp-re, durva lett volna, ha nem ehetek előtte.

Afp előtt lehet enni és inni, ettől nem változik az eredmény.

2012. máj. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!