Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menjek vagy ne menjek? Többi lent

Menjek vagy ne menjek? Többi lent

Figyelt kérdés

12 hetes vagyok CRL 48.6 mm NT 1.8 mm terhes gondozó Nő azt mondta, hogy megyek el dankoros vizsgálatra plusz pontosan meg mondják hány hetes vagyok mert nem biztosak benne február 14. én volt az utolsó menszesz. meg azt mondta,hogy kicsi a baba. a vizsgálat 9000 ft

itt olvastam majdnem mindenkinek ennyi volt nem pénz lehúzás van a dologba?

kösz a válaszokat!



2012. máj. 11. 17:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ezt a tb sajnos nem fizeti, szerintem nem pénzlehúzás.
2012. máj. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%

Nem pénzlehúzás, csak sajna a magyar állam nem áll úgy, hogy tudná ezt finanszírozni. Egy nagyon fontos vizsgálat, ennek kéne kötelezőnek lenni, nem az AFP-nek.

Csináltasd meg, ha lehet.

(Egyébként a 9e még nem is a legdrágább...)

2012. máj. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
32%

Én csak azt nem értem, hogy az értékek pont jók, a CRL és az NT is. Akkor miért akar elküldeni a fizetős vizsgálatra??? Nekem 12 hetesen szintén 48 mm volt az ülőmagasság, és 2.1 a z NT. engem nem küldtek.

Biztos van valami érdekeltsége a dologban...ugye nem kell folytatnom.

2012. máj. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szerintem később volt peteérésed. Ha így van akkor korához képest nem kicsi a baba.

[link]

Ezek szerint csak 11 hetes voltál.


Nekem kiderült előbb volt peteérésem,mert mensi szerint pontosan a 12.hét első napján voltam, de Uh méretek alapján 13.hét első napján voltam már :)

2012. máj. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én is voltam. A tarkóredő tökéletes volt. A downkór szűrést nálam úgy hívták hogy kombinált teszt, ami 9000Ft. Én nem bántam, sokkal nyugodtabb voltam, ezt rögtön a 12 hete UH után vették le, mire levették az AFP-t, már nem izgultam, mert a kombinált tesztem is tökéletes volt:)
2012. máj. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Tényleg kicsi a baba, legalábbis 12 hetesnek. Ennyi idősen 60 mm körül kellene lennie, úgyhogy lehet, hogy egy héttel később fogant, és gyakorlatilag csak 11 hetes vagy. Jobb ha elmész a kombinált tesztre, az a 9000 Ft nem a világ, és legalább biztosabb eredményt kapsz.
2012. máj. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szeintem sem penzlehuzas. Erdemes elmenni, hogy nyugpdtabb legyel. A 9 ezer nem is sok egy ilyen vizsgalatert. Igaz, en nem kombinaltat csinaltattam, hanem integraltat, az talan tobbe kerul alapbol, en sokkal tobbet fizettem ezert.
2012. máj. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ez nem pénz lehúzás, ez a vizsgálat ennyibe kerül és kész, a TB nem támogatja. Nem kötelező elmenned a vizsgálatra, a te döntésed.

De én a helyedben nem ezen spórolnék.

2012. máj. 12. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nővérke mondta,hogy akihez küld az jól dolgozik. Orvosom egy szóval nem mondta,hogy menyek. mondtam neki,hogy megyek persze mert azt hittem valami baj van. De amikor az orvossal beszéltem utójára az pedig nem mondta annyit mondott szép nagy a baba. a rossz íróknak meg csak annyit,hogy tudnak ilyeneket írni.. ilyen gonosz embereket! nem vállaltunk volna a férjemmel ha nem lenne anyagi helyzetünk meg rá! nem segélyből akarom eltartani..
2012. máj. 12. 15:39
 10/17 anonim ***** válasza:
Figyelj, masokra mondod, hogy rosszindulatuak, kz
2012. máj. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!