Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem baj hogy nem vagyok...

Nem baj hogy nem vagyok rosszul? Nem hányok? Lent bővebben.

Figyelt kérdés

Sziasztok lécci segitsetek.Még nem voltam dokinál csak hétfőn megyek akkor leszek kb 6 hetes 6 napos./máj 12 volt az uccso mensi első napja./van 3 + tesztem 2 lily és 1 gravi hcg.Tuti terhes vagyok?Igaz a cicijeim nőttek és érzékeny a mellbimbóm és mindig álmos fáradt vagyok.De azt mondták hogy ha nem hánysz mint egy állat akkor nem

erős a terhesség igaz ez?Nyugtassatok meg csajok a végén el sem hiszem hogy babs vagyok....:-((


2009. jún. 26. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ez egy hatalmas nagy baromság, mindenki más és más. örülj neki, hogy te nem hánysz, ez még nem azt jelenti, hogy nem erős a babád. igen is az, és veletek marad :)))
2009. jún. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az hülyeség, hogy ha nem hánysz, nincsenek kellemetlen tüneteid, akkor nem erős a terhesség. Nekem a 4 terhességből csupán 1x fordult elő, hogy enyhén émelyegtem, de sosem hánytam. " alkalommal még menstruáltam is az első hónapokban. Rendesen végeztem a házimunkát, dolgoztam a kertben stb. Mind a 4 gyerekem tökéletesen egészségesen született és a terhességeimmel sem volt soha probléma, mindet könnyen, komplikációk nélkül csináltam végig.
2009. jún. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ de nagyon belémvágta az ideget de kezdek megnyugodni...állitólag valahol olvasta hogy ha minékl jobban rosszul vagy annál biztosabb hogy megmarad a baba..
2009. jún. 26. 10:56
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm csajok mostmár teljesen megnyugodtam....-))
2009. jún. 26. 10:58
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ne hallgass az ilyen "nagyon okos" véleményekre!!! Nyugodj meg minden rendben van :)
2009. jún. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Még annyit hozzátennék, hogy én egyszer sem hánytam a 9 hónap alatt, sőt építkeztünk mellette, ami azzal járt, hogy 6-kor keltünk, este 7-kor értünk haza. Addig talpon voltam. 40 hetesen még a párommal gipszkartonoztam. A baba egészséges, gyönyörű.

Ne aggódj, ha nem hánysz, inkább áldás.:-)


Boldog babavárást!

2009. jún. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugodj meg,és örülj hogy a szerencsésebbekhez tartozol.

Egyszer sem hánytam a terhességem alatt.


üdv

34 hetes kismami

2009. jún. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat már megnyugodtam...:-))

Mindenkinek boldog babázást,aki meg kismami annak boldog babavárást és könnyű szülést!

2009. jún. 26. 11:14
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem volt sosem nagy hányingerem, csupán émelygés szösszenet esténként.
2009. jún. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia!Nyugodj meg,nagy hülyeség,amit az ismerősöd mondott.A 6. hétig nem volt semmi bajom a cicifeszülésen és az álomkóron kívül.Aztán jött a feketeleves.16 hetes vagyok és még mindig émelygek és hányok.Nem előírás a rosszullét.Nagyon vigyázz a picidre és ne gondolj ilyen butaságokra!
2009. jún. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!