Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen normális, hogy...

5 hetesen normális, hogy hányok mint a kutya? Nagyon rosszul vagyok:S

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hm, nem tudom, elsőnél hetedik hétben kezdtem émelyegni de hányni nem hánytam, most a másodikkal vagyok várandós 6.hetes de még mindig nincs hányingerem, lehet csak szerencsés vagyok.
2011. júl. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Előfordulhat,bár én a 10.héttől a 16.hétig hánytam napi 2-szer.
2011. júl. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Végül is a 6.-ik hetet taposom, csak még nem töltöttem be. Bízok benne, hogy nem tart sokáig.
2011. júl. 19. 11:45
 4/11 anonim ***** válasza:

Ugyan így voltam én is....

4-5 héttől folyamatosan egészen az első trimeszter végéig ájulásig hánytam, semmi sem maradt meg bennem.


Kitartást, megéri :)

22 hetes

2011. júl. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Olyan sokáig? Jaj nekem.

Nektek jó egészséget kívánok!

2011. júl. 19. 12:16
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, mire belegondolsz, és megszokod, már el is mólik :)


Kitartást!

2011. júl. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én kórházban is voltam, mert olyan sokat hánytam, szóval sajnos van aki ilyen alkat, hogy nem bírja a hormonális változásokat. Én a terhességem végéig rosszul voltam, de amikor megszültem minden elmúlt egy perc alatt:) Hányásra én megelőzésképpen eszdtem rennie-t nekem néha segített, mert lefogta picit a savat este. Legalább néha tudtam aludni. De ha nagyon sokat hánysz és nem marad bent elég folyadék menjél be a kórházba, mert pótolni kell.
2011. júl. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem kb 6 hetesen kezdődött a rosszullét, hányás, volt, hogy aludni se tudtam egész éjszaka. Voltak "jobb" napjaim is azért. Most a 14. hétben vagyok, van, hogy néha émelygek, de a hányások jelentősen csökkentek. Remélem így is marad, mert már azt hittem soha nem lesz vége...:-S
2011. júl. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok! Még annyi, hogy igyál sok folyadékot a lényeg az, hogy ki ne száradj. Nekem orvos a b6-ot ajánlotta hányingerre meg a gyömbér teát. Sajnos nekem egyik sem vált be, de szerintem egy próbát megér.
2011. júl. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Remélem hamar abba marad. Iszok folyamatosan. Hátha valami bennem marad. Meg keksszel próbálkozok, úgy tűnik jobb kicsit.
2011. júl. 19. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!