Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert nem kivanom a vizet?...

Miert nem kivanom a vizet? Szinte minden eves utan hanyok. Eszem es fel orara ra emelygek, rosszul vagyok es kihanyom.

Figyelt kérdés
Iszonyatos szomjas vagyok, de csak a tejet tudom meginni, de ha abbol is tobbet iszom, attol meg eg a gyomrom. Kolat, gyombert is probaltam, olvastam hogy az jo, /persze a kolabol kicsit/ de semmi nem segit Vizet innek, de utana nem erzem jol magam, meg az ize sem olyan. Van otletetek?
2011. márc. 27. 23:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindez azért van, mert kismama vagy! Sajnos sok meglepő dolgot tud ilyenkor produkálni a szervezet, de ez természetes. Egyél és igyál azt, amit tudsz!

Én is rosszul vagyok, hol "csak" émelygek, hol öklendezek, hányok, a gyomrom is sokat ég, ráadásul kiszámíthatatlan, mikor mitől lesz rosszabb vagy jobb. Több százan vagyunk így ezzel, ha ez megnyugtat egy kicsit!

2011. márc. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!