Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességem 3. hét 3. napja...

A terhességem 3. hét 3. napja és 3. hét 6. napja közt 38 C fokos lázam volt 3 napon át, okozhatott vmi gondot?

Figyelt kérdés
Orvosom javaslatára Algopyrint szedtem (fél szemesével), amivel lentebb tudtam vinni). Most olvastam a védőnőnél, hogy a tartós magas láz szellemi fogyatékosságot, velőcső záródási rendellenességet okoz és nagyon megijedtem. Ez annak minősül? Volt nálatok ilyen?
2012. máj. 14. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha akkor még nem ágyazódott be, akkor nincs gond. Sajnos erre nem lehet túl sokat mondani. Ki kell várni, amíg az első vizsgálatokon túl leszel. :( Remélem, hogy minden rendben lesz.
2012. máj. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
15 hetes terhes vagyok most, a 12 hetes genetikai UH-n minden rendben volt, a kombinált tesztem is. Csak most a védőnőnél olvasottak miatt aggódom, mert ugye az UH sem mutat meg mindent.:(
2012. máj. 14. 20:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább ezt olvasd el. Az eredményeid és ezen cikk alapján bíztató a helyzet: [link]
2012. máj. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én meg mikor foganthatott a baba akkor kellett szednem augmentin duót sajnos 6 szemet szedtem be, izgultam is hogyha terhes lennék akkor okoz e gondot,de semmi se történt minden eredményem jó azóta is,

15 hetes vagyok most.

2012. máj. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha baja lenne nem maradt volna meg, ne aggódj. Nekem is pont ilyentájt volt lázam, de sajnos már a 6 hetes uh-on látszott, hogy nem fejlődik úgy a baba.Végül nem is maradt meg. De neked minden eredményed rendben van, ne aggódj!!
2012. máj. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha vki visszaolvasna még... Sajnos baj lett, terhesség alatt fel nem fedezett súlyos fejlödési rendellenességgel született, de reméljük és hisszük, hogy meggyógyul!
2012. okt. 22. 23:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok. Sajnálom, hogy így történt, de remélem nagyon, hogy meggyógyul a babátok!!! Mikor született és mit mondtak, hogy mi a baja?

Kitartást nektek, és tényleg nagyon-nagyon kívánom, hogy meggyógyuljon a baba!!

2012. okt. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!