Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eddig tünetmentes volt a...

Eddig tünetmentes volt a terhességem! Most hirtelen rámjött a fejfájás, hányinger, hideg rázás! Ugye nincs gond? Nincs baj a babával? írjatok! 26 hetes

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet csak a meleg frontot érzed. Ha mocorog akkor nincs semmi baja. Én is meg vagyok keveredve pár napja.

20hkm

2012. ápr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most azt sem érzem!
2012. ápr. 27. 21:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a babával lenne gond, akkor hasfájás/görcsök, vérzés, erös szédülés/ájulás lenne, amit irsz, azok vagy frontérzékenységre utalnak, vagy esetleg valami megfázásos fertözésre.
2012. ápr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Én is nagyon ritkán érzem érzem mozogni 2-3 napja, most édességgel sem tudom mozgásra bírni, szerintem csak a front miatt. A lényeg, hogy nyugi, biztos nincs semmi baj.
2012. ápr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Eddig soha nem voltam rosszul!nem tudok megnyugodni
2012. ápr. 27. 22:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor menj orvoshoz.
2012. ápr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz,ha a hideg is ráz.Nekem amúgy hetekig fájt a fejem megállás nélkül(kb 3hétig),most megint fáj 2napja már.Lehet a hormonok...De nekem sokszor segít ha megiszok egy pezsgőtablettát.Nekem sima C vitaminos van meg amibe van folsav+magnézium+c-vitamin meg nem tudom még mi minden.17+ hkm
2012. ápr. 28. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed a babát AZONNAL orvos!!!! Főleg, ha rosszul is vagy!
2012. ápr. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!