Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeptemberre kiírt kismamák,...

Szeptemberre kiírt kismamák, hogy vagytok? Mekkora a babócátok? Miket vettetek meg eddig?

Figyelt kérdés
fiú lesz a baba vagy lány???
2009. jún. 26. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én szept.17.-ére vagyok kiírva.Kislányom lesz,akinek mostanában már csak nyomkodni van kedve.Hétfőn megyek dokihoz.Egyébként jól viselem,bár néha keményedik egy kicsit a hasam,de nem olyan vészes.Estére pedig nehézkes,már tartanom kellett,igaz a kis drágám már múltkor jó kis súlyban volt,lehet ez az oka.De vettem egy hastartó övet,ami nagyon jó szolgálatot tesz.És te hogy érzed magad?stb.
2009. jún. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Uaz vagyok.Azt kihagytam hogy a hétvégén /az áfaemelés előtt/ megvesszük a kiságyat,pelenkázót és a babakocsit.Nagy tételnél az az 5% elég sok pénz.

Boldog babavárást!

2009. jún. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Én szeptember 26ra vagyok kiírva nekem kis fiam lesz az enyém is nagyon jó súlyba volt a múltkor.mi már megvettük a kiságyat kompletten (ágynemű,lepedő)meg vannak már rucik is pelus cumi fésű meg ilyenek kis apróságok lassan már meg lesz minden
2009. jún. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

sziasztok!!

Én is szeptember 17.ére vagyok kiírva,

én jól vagyok,mindent csinálok majdnem mint elötte kicsit fáradékonyabb vagyok. Nekem is sokat kinyomja magát a kisfiam

nekem 27+6 1200 g volt.És ti hogy vagytok????

Mennyit híztatok eddig?? Hol szültök??


nektek mekkore súlyú a baba és milyen nagy????

2009. jún. 26. 13:25
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Szeptember 12-re vagyok kiírva. Eddig úgy tünik szégyenlős a baba, mert eddig 4x voltam uh-n és mindig a popsiját mutatta a 20.heti 4d-n nem láttunk semmit csak a popsit és a hátát. :-) Úgy érzem kisfiú, de teljesen mindegy, csak egészséges legyen. Tegnap voltam Eszetrgomban ott szeretnék szülni, 28+6hetesen 1,34kg, fejátmérő 75mm, saccolt hossza kb.38cm. Eddig 6kg híztam, de mostanában kezd megjönni az étvágyam. 9-én megyünk babamozira remélem megmutatja magát!


Boldog Babavárást! :-)

2009. jún. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
nekem a kisfiam már majdnem 1kg-os most leszek 27hetes és eddig 4kg-t híztam azt mondta a védőnőm hogy eddig csak a babára hiztam és az orvosom is mindig azt mondja hogy milyen csinos kismama vagyok már alig várom hogy szeptember legyen olyan lassan telnek ezek a napok
2009. jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 08.25.re vagyok kiirva,de az is majdnem szeptember:)

Nálun kisfiú lesz,megmutatta már magát 18hetesen:)A súlyát még nem tudom,mert nem kellett mennem a 30hetes uhra,mert a dokim megcsinálta a szűréseket 28hetesen magánrendelésen.Amikor megyek a 36hetesre,akkor kérek tőle kisképet is a babóról,mert még az nincs:(és a súlyát is nagyon szeretném tudni.Szerintem kb.olyan 2kg körül lehet,és ezt az időváltozást nagyon nehezen bírom.Ő,amikor jó idő van,sokat mozog,amikor rossz,olyankor csak keveset.Egyébként jó baba,csak este olyan fél 11körül mindig felkel,5percig rugdal,aztán visszaalszik:)

2009. jún. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia.Én szept. négyre vagyok kiírva, most töltöttem a 30 hetet.

Mi a 16. héttől tudjuk hogy fiúcska.Azt is szerettünk volna jobban.

A kiságy már megvan, kocsit még nem vettünk, csak néztünk, de már tűkön ülök hogy megvegyük,azt fogom nézegetni szerintem minden nap.Még mást sem vettünk, de már nagyon mehetnékem van.Alig várom hogy vásárolgassunk neki.

Mi nem voltunk 4 D-sen, szerintem pénzkidobás, a dokim minden hónapban megnéz rendesen sima uhával, megbízom benne, mozizni meg majd mozizunk ha kint lesz.

Már számolom a napokat, nagyon türelmetlen vagyok, de még bő két hónap.

Van egy kis méhszájnyílásom, meg rövidülés, sokat pihizek, néha a vérnyomim megugrik, de nem vészes.

Eddig már 10 kiló körül híztam, minden mérleg mást mutat, van ahol csak 8.

Néha rosszul alszom, étvágyam az lenne, de azért nem zabálok, meg nem nassolok, csak módjával.

Eddig még vizesedést sem tapasztaltam.

Nálam ennyi.

Ja, nálam súlyt nem szokott becsülni, amúgy arányos baba, koránál max. pár nappal mért nagyobbat két hete a doki.

Már várom a szülést, annyira szeretném átélni, apásat tervezünk.

Szép szülést mindenkinek.

2009. jún. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én ma töltöm a 27. hetet, szeptember 26ra vagyok kiírva. Nekünk kisfiúnk lesz, a 24. héten mutatta meg magát.

Már mindent megvettünk, meg szerencsére sok rucit örökölünk, már csak 1 szekrényke hiányzik, amibe majd a ruhácskáit pakolom. Egyenlőre a párom szüleinél lakunk, szeptember 1-én költözünk a saját házunkba, úgyhogy nem lesz könnyű dolgom.

Sajnos a súlyát nem tudom, 24. héten voltunk utoljára ultrahangon, akkor nem mondták, és legközelebb csak 32 hetesen kell menni.

Nagyon jól bírjuk az időjárás változásokat is, sokat sétálok, megyek, estére jól el is fáradok. A kis drágám általában a nagy melegben hiperaktív, olyankor reggeltől estig meg sem áll. Mint ma is...

2009. jún. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia! Mi szeptember 8-ra vagyunk kiírva, már nagyon várom. Tegnap voltunk 4d-n.... hihetetlen nagy élmény volt, nem bántam meg, már olyan kis husis, nagyon édes, bár a vizsgálat felénél elfordult de a lényeget láttuk.

1330 gr volt, ja és azt elfelejtettem, h kisfiú, de már a 21. héttől tudjuk.

Eddig a kiságyat és ahhoz tartozó dolgokat, pelenkázószekrényt, Avent kezdőkészletet, légzésfigyelőt vettük meg, kaptunk pár ruhát és jövő hónapban vesszük meg a babakocsit, meg az "apróságokat".

Én eddig 4kg-t híztam, de eléggé túlsúllyal kezdtem.

Már 1 hete elég keveset mozog, inkább csak nyomkodja magát meg be van fordulva és inkább befele mozog, amit kevésbé érzek.

Fog valaki Tatabányán ezidőtájban szülni?

Boldog babavárást kívánok Nektek!

2009. jún. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!