Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeptemberre kiírt mamik,...

Nini24 kérdése:

Szeptemberre kiírt mamik, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Én szept. 25-re vagyok kiírva, a Bajcsyban fogok szülni. Ti hogy vagytok? Hol szültök? Hogy telnek a napjaitok?

Én már itthon vagyok táppénzen a 3. hónaptól, készülök a vizsgáimra, államvizsgára, de ma annyira nincs semmihez sem kedvem... Biztos ez az idő... Mozog már a babytek? Vettetek már neki valamit? Minden érdekel! :) Kislány, kisfiú?

Egy 20 hetes, éppen "unatkozó" :) kismamó


2010. máj. 6. 11:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szeptemberben 16-ára vagyok kiírva, és a volt MÁV kórházban fogok szülni. Úgy néz ki, kislányunk lesz.:)Tied kislány, kisfiú?

Szerencsére idáig mindketten jól vagyunk, ő rettenetesen aktív, folyamatosan mocorog, én már sajnos kevésbé, mert nagyon megérzem ezeket a hülye frontokat. Tegnap is egész délután majdnem elaludtam, de nem lehetett, mert dolgoznom kellett. Jó neked, hogy te otthon lehetsz, kicsit irigyellek ezért...:)

Mi még idáig nem vettünk semmit, mert most volt az esküvőnk is, és lefoglalt a készülődés, de lassan elkezdünk vásárolgatni. Egyelőre a lakást újítgatjuk fel, hogy minden szép legyen, mire érkezik a babánk.:)

2010. máj. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekünk is úgy néz ki, kislányka! :) Eddig 70%! :) Remélem lesz 100 is :) bár mindegy, csak egészséges legyen! Az enyém is mocorog, de nem mindig érzem, az baj vajon? Igaz, nem vagyok vékony testalkatú, meg még csak a 20. héten vagyunk, 1. baba. De érzem őt, ez a lényeg sztem! :)

Mi sem vettünk még semmit, anyukám azt mondta, nyárig szerinte ne is... Babona...:) Babakocsikat nézegetem orrba-szájba, ahelyett, hogy tanulnék bőszen... :( De olyan jó várni őt:) A lakásban nekünk is kéne tapétázni az előszobát, mert a kutyánk (kölyök volt eddig) leamortizálta a tapétát... :) Csak a párom folyton folyvást dolgozik, így nem igen van idő rá, még :) Merre laksz? Gratula az esküvőtökhöz! :) Mekkora a pocid?

Puszi, Niki

2010. máj. 6. 12:13
 3/12 anonim ***** válasza:

Én szeptember 21-re vagyok kiírva, Csongrád megyében fogok szülni.

Én teljesen jól vagyok, a melót is bírom. Nem tudnék otthon ülni, szeretem ha van mit csinálnom.:)

Nekünk is kislánynak látták.

A pocim elég gyorsan nőtt, hányingerem volt az elején, de nem hánytam, így a kilók is szépen egyenletesen jönnek fel...:(

Nekem tegnap abba sem akarta hagyni a mozgást, nagyon aktív:)

Még nem vettünk semmit, úgy tervezzük, hogy augusztusban festjük ki a szobáját, és akkor be is akarjuk rendezni.

2010. máj. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én szeptember 18-ra vagyok kiírva és fiam lesz. Már elég nagy a pocim is. Sajnos nekem nem boldog a terhességem, mert apuka úgy döntött, hogy nem akar minket mégsem. Pedig nem véletlen besikerült baba. Teljesen ki vagyok készülve. Most csinálom a jogosítványt, hogy önnálló életem megkönnyítsem ezzel is majd ha már meglesz a baba. Még dolgozom, de ma elgondolgoztam azon, hogy táppénzre kellene mennem, mert az idegeim már nem bírják tovább. Teljesen el vagyok keseredve. Kívánok nektek könnyű szülést. Ja egyébként én már megvettem a babakocsit meg egy pár kis rucit és egy játszószőnyeget, de ezen kívül még semmi nincs. Pillanatnyilag azt sem tudom, hova fog születni manókám. :-(
2010. máj. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia!Én szeptember 18-ra vagyok kiírva!Hát nekem eddig volt már elég sok bajom,veszélyeztetett terhes vagyok.Az elején egyfolytában voltak vérezgetéseim,de kitartott a babykém,és most talán már minden rendben lesz:)Nekünk kisfiunk lesz:)Nagyon vágytam rá,hogy kislányom legyen,de már nem adnám senkiért:))Mi már vettünk babakocsit,mert a neten találtam egy olyat,ami nagyon megtetszett!Ott a boltba meg megláttam egy édes etetőszéket,így azt is elhoztuk:)Amúgy már ruhája is sok van,igaz szinte mindet úgy kaptuk!Kb 2hete érzem a mozgását,de még mindig van egy-egy nap,amikor nem hajlandó mocorogni.Vagy csak én nem érzem!De ma voltam dokinál,és azt mondta,hogy ez ilyenkor még így van!Főleg első babásnál!De én is ilyen aggódós vagyok,és mindig rengeteg kérdéssel megyek az orvoshoz:)Nagyon boldog babavárást kívánok!!
2010. máj. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Szia!Én szeptember 9-re vagyok kiirva, de sztem ez nem reális mert most 21 hetes vagyok.Nekem sajnos már vizesedik a lábam és ha sokat megyek fáj a bokám is!Dolgozni sajnos én sem dolgozok(pedig mennék) mert olyan helyen dolgoztam ahol sokat kellett volna emelgetni, pakolni!

A pocakom nekem is egyre gyorsabban nő és a babát is egyre erösebben érzem!Jövö hét végén lesz az esküvönk, remélem birni fogom!

Jó babavárást mindenkinek!

2010. máj. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Én szeptember 28-ra vagyok kiírva,még dolgozom. A derekam nagyon szokott fájni és a hasam alja is. Második baba, az első császáros volt,ígyhát azért fáj jobban a pocim, mert a hasfal hegesedett hártyája nem könnyen feszül. Egy hónap alatt nagyon nagyot nőtt a pocakom, 50 kiloval kezdtem, sokat hánytam az elején és most vagyok 52 kg. Kisfiam lesz (a változatosság kedvéért,.... az első is fiú). Minden jót kívánok, könnyű terhességet és még könnyebb szülést MINDENKINEK!
2010. máj. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor kitartást mindenkinek, és könnyű szülést és boldog napokat! :)
2010. máj. 6. 13:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia!Én szeptember 13.-ára vagyok kirva.Még dolgozok június első hetéig,ugyanis nagyon jól érzem magam a terhesség kezdetétől fogva.Szlovákiai vagyok,első babánk lesz és kisfiú.Minden kismaminak jó egészséget kivánok,valamint a kis jövevényeknek is:))
2010. máj. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

(Első vagyok) Szerintem nem baj, ha nem érzed mindig, folyamatosan az enyém se mocorog. Vannak nagyon aktív időszakai, meg van olyan is, amikor két napig szinte végig punnyad, csak néha rúg egyet-egyet.:)

Én egyébként az elejétől kisfiút éreztem, és jól meglepődtem, amikor mondták, hogy valószínűleg kislány. Persze én is ezt mondom, hogy mindegy, csak egészséges legyen.:)

Mi Dunakeszin lakunk. Amúgy mi is elsősorban kutyus miatt újítjuk a lakást, mert van egy rosszcsont vizslánk, aki ráadásul a szőrét is hullatja, és emiatt muszáj volt megszüntetni a padlószőnyeget, és a kutyát szépen lassan szoktatjuk is ki a szobából.:)

Egyébként boldog babavárást mindenkinek!

2010. máj. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!