Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeptemberre babát váró...

Szeptemberre babát váró kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Nekem dagad a lábam erre az őrült melegre. Másnak is? Kiságyat összeszereltétek már, esetleg a babaszoba be van már rendezve? Kórházi csomaggal ki hogy áll?
2011. aug. 27. 16:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Barátnőm szeptember 16-ra volt kiírva, most hívott a férje, hogy délután kettőkor megszületett:-))
2011. aug. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Szívből gratulálok nekik!!! :) Lehet erre a melegre érkezett meg a pici. Én is ezért próbálok iparkodni a dolgokkal, nehogy előbb meggondolja magát :P
2011. aug. 27. 16:22
 3/29 anonim ***** válasza:

Én szept. 10-re vagyok kiírva és nekem is dagad a lábfejem kicsit meg be van keményedve a vádlim.Ma szurkált töbszőr is a hasam alja meg fájdogált rövid ideig de ez is megszűnt szerencsére :-) Kicsit be is "tojtam" hogy nehogy az elkövetkező 1 hétben még is kibújjon a leányzó de hát csak nem... Én legalább is már tegnap este elkezdtem "megbeszélni" vele hogy csak még 1 hetet maradjon benn mert nekem szükségem van arra az 1 hétre még lelkileg felkészülni :-) Remélem sikerül betartani... A kiságy még nincs összerakva mert mondtam a férjemnek hogy azzal a hazajövetelig ráér... A kórházi csomagot már múlthéten összekészítettem de a ruhaneműt kivettem és félre van téve ha indulni kell csak bedobok mindent és kész...

És te kedves kérdező hogy állsz az ilyen dolgokkal?Mikorra vagy kiírva?

2011. aug. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Húhh, gratulálok a picihez nagyon irigylem!!!

Szept. 12-re vagyok kiírva bár nem szeretnék előbb szülni, de már nagyon szenvedek, dagadok és sűrün keményedek sokszor alig bírok menni. Reggel még jól voltam de aztán így délutánra már csak ide-oda ülök.

A babaszoba kész van (már van egy 2 éves lakója:-)) a kórházi pakk is be van készítve bár biztosan van ami kimaradt belőle. Rettenetesen félek a szüléstől de már várnám is , hogy túl legyek rajta!

2011. aug. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Én 24.-re vagyok kiírva. Kiváncsi vagyok mikor érkezik a fiam. :) Egyenlőre még faros baba, most abban reménykedünk hogy még megfordul... Egyébként a kórházi pakkom félig be van pakolva. A kiságy a helyén, de még az ágyneműt, játékokat nem tettük bele, hogy ne porosodjon. A kisruhákat tegnap kivasaltam, azóta a szekrénybe pihennek.

Szóval nálunk most épp ez a helyzet. Várom a hűvösebb időt, hogy ne dagadjon a lábam (már nem fér bele a cipőbe) :)

2011. aug. 27. 16:38
 6/29 anonim ***** válasza:

Én szept 20 ra várom a kicsi fiam érkezését két lány után.Már nagyon nehezen viselem főleg a meleg miatt és mert a kicsi 3 lesz baromi aktiv ugyhogy nincs időm pihenni.

A nagy napra pontos volt,a kicsi lány 3 nappal jött előbb.Jo lenne ha mondjuk pár nappal ő is előbb jönne.De ugy is látom majd a fejemen mert előttük is kicsit torzultam :D

2011. aug. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én szeptember 9re várom a kislányom:):)

nekem is dagad a lábam fáj a hátam :( őszintén nem bánnám ha kibújna a kis drága:) vannak jóslóim de mindig elmúlnak:( már nagyon izgatott vagyok de félek is :) már csak 13 nap:)

könnyű gyors szülést mindenkinek :)

2011. aug. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Én 2-re várom,de semmi előjele... :(:( És ma már nagyon nyűgös vagyok a melegtől már napok óta nem alszom,de mozdulni sem bírok,csak bent jó,ott is csak fekve... Én már kikészülök :S
2011. aug. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Szeptember 13-ra vagyok kiírva-3. baba.Nem tudjuk kit várunk,2lányunk van. A kórházi motyónak már csak az iratok híja van,meg olyan apróságok,mint a körömreszelő. A kiságy is készen várja már a picurt. Mivel nem tudjuk fiút vagy lányt várunk,így csak unisex rucik vannak kikészítve,velünk lesz egy szobában.


A lábam csak estére szokott dagadni,hol jobban,hogy alig. A combomba szokott belenyilalni,és a forgóm néha fáj,de ennyi. Kevesebbet mozog mostanában picuri,valószínű a meleg miatt.


Mindenkinek boldog könnyű szülést és egészséges kisbabát!!! :)


Üdv:2gyerkőcös,37hkm

2011. aug. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

sziasztok

Én is szept. 24-re vagyok kiírva, épp ma voltam még egy utolsó 4d Uh-n mert eddig nem mutatta a gyermek a nemét. Végre kiderült hogy másodikként is fiam lesz. Tudnom kellett már eddig mindene olyan unisex. Így fogok még venni neki pár igazi pasis holmit:) Ma abban is megnyugtattak hogy minden rendben van vele, nagy hajú tokás legényke lesz, most 2600 gr körüli.Azt mondák már nagyon lent van a feje, szeretném azért még kihúzni legalább 2 hétig mert a felírt homeopátiás bogyókat még be szeretném szedni. Kíváncsi vagyok hogy segítenek e majd valamit. Összehasonlítási alapom lesz mert először nem szedtem. Csomag félig kész az én cuccom benne van a babáét meg majd behozatom, mert fogalmam sincs milyen idő lesz, nem akarok fölösleges dolgokat berakni.Babaszobával úgy vagyok mint a kérdező, minden kész de én sem raktam elő az ágyneműt ne porosodjon. A héten pedig befejezem a vasalást. Még elindítom az ötévesem jövő héten az oviba és utána pihenni szeretnék még egy picit, meg lélekben felkészülni a szülésre, mert hát attól parázok egy picit. De ahogy mondani szokták repülő fenn gyerek pedig bent nem marad!:)

2011. aug. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!