Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordult már veletek hogy...

Előfordult már veletek hogy nem tudtátok visszatartani a pisilést? 23 hetes vagyok. A hólyagomon alszik a baba? Most fordult elő először de nem volt kellemes.

Figyelt kérdés

2012. máj. 15. 02:32
 1/3 anonim ***** válasza:
:-) Velem is volt ilyen. Igaz,nem pisiltem be,de nem sok tartott vissza tőle. Nekem rajta ült,meg volt hogy úgy belerúgott,hogy azt hittem az ágyba csurgatok hirtelen. De majdcsak elhelyezkedik neked is onnan. Most épp ott jó Neki! ;-)
2012. máj. 15. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én iszonyúan fel voltam fázva 22 hetes terhesen,a doki mondta sokat igyak.éreztem hogy kell pisilni szaladtam is de fél úton bepisiltem,igaz nem a baba miatt volt.
2012. máj. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem nagy tüsszentésnél néha becsurog pár csepp. A lányom a hólyagomon üldögél, már nagy 32 hetes vagyok, szóval igen, előfordul.

Meg olyan is van, hogy pisilek, úgy érzem kész vagyok, kitörlöm, de ahogy fel akarok állni, megint jön egy kevés. nem túl jó, de ez van, ha megszületik visszaáll.

Ja, és mindezt úgy, hogy hüvelytornázom régóta.

2012. máj. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!