Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol végzik Bécsben és Pozsonyb...

Hol végzik Bécsben és Pozsonyban azt a vérvizsgálatot ahol megállapítják a baba nemét már a 7. terhességi héttől? Járt már valaki ott?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ehhez át kell szúrni a méhet. meg kell szúrni a lepényt. Ugye nem gondolod komolyan?
2012. máj. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem a korionboholy mintavételre gondolok! Azt egyébként is a 9-10. héttől csinálják. Arra gondolok hogy anyai vérből kimutatják már ilyen korán hogy milyen nemű a babád. Kimutatható az Y kromoszóma jelenléte ha fiú, ha nem akkor kislány.
2012. máj. 14. 19:56
 3/13 anonim ***** válasza:
nem mutatható ki,mivel az anya vére nem keveredik az újszülöttével
2012. máj. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Pedig létezik ez az eljárás, még a Czeizel is fogalkozott vele.

Állítólag egy kis mennyiségű magzati DNS jelen van az anya vérében.

2012. máj. 14. 20:03
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
nem mindegy mi lesz? nehogy már kinyírd a neme miatt
2012. máj. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetne tudni?Sokan szeretnénk tudni minél hamarabb hogy ki lakik odabenn!Honnan veszed hogy azért kérdeztem mert elvetetném ha nem az lenne amit egy picit jobban szeretnék?Miért kell támadni rögtön és nem is a kérdésre válaszolni?
2012. máj. 14. 20:51
 7/13 anonim ***** válasza:
Miért szeretnéd ennyire tudni? Már bocs, de én a 12. hétig azon izgultam inkább, hogy ne legyen semmi baj, legyen mindig szívhang, fejlődjön rendesen stb...a neme meg olyan mindegy volt, persze, kiváncsi voltam én is, hogy ki lakik odabenn...na de ez tényleg túlzás, amit te gondolsz...De tényleg, miért olyan fontos ez? Első baba amúgy?
2012. máj. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Amúgy milyen neműt szeretnél inkább? most már kiváncsivá tettél...
2012. máj. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

kifizetnel majdnem 2000 eurot, hogy par hettel elobb tudd milyen szinu rugit vegyel...persze.

becsben csak nemek szerint differentalt genetikai betegseg eseten vegzik el. beutaloval

2012. máj. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én egy végtelenül türelmetlen ember vagyok, voltam és leszek is. mégis bírtam várni addig, amíg a doki maga szólt, hogy most 100%-ra látszik a neme. ez volt a 19. héten. megtudtam, hogy fiam lesz :) hatalmas öröm volt, annyira kíváncsiak voltunk már mindannyian, hogy ki lakik odabent. a legjobb érzés volt megtudni, de kellett ez a pár hónap izgatottság, hogy ennyire jól essen, mikor megmondják. szerintem megéri várni, mindig kapsz valami "meglepetést", élményt a terhesség alatt és szerintem ne akard már ilyen korán ellőni.
2012. máj. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!