Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinálnátok ilyen esetben?

Mit csinálnátok ilyen esetben?

Figyelt kérdés
A dokim aki mellesleg a magánorvosom már nyugdíjas.A vizsgálatok is elég macerásak így de azt megoldjuk, de szülést már nem vezethet le. Kérdezzek rá, hogy kit ajánl akinél szülhetek, vagy, aki éppen bent lesz a kórházban.
2012. jan. 14. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Én keresnék egy másik orvost, bármennyire is kedves ez. Egy orvos sem szívesen vállal úgy, hogy más végzi a terhesgondozást. Persze szülhetsz ügyeletesnél is, ha problémamentes a szülés, akkor nem lesz baj. De ha számodra megnyugtatóbb egy ismerős arc, akkor szerintem keress még a terhesség időszakában egy orvost.
2012. jan. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha igazán megbízol benne, ami gondolom fennáll, én megkérdezném, kit ajánl maga helyett! Ha meg nem akarsz továbbra pénzt kiadni egy magánorvosra, akkor nyugodtan szülhetsz, épp egy ügyeletesnél is!
2012. jan. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy valakit bevihetsz magaddal a szülésre. Lehetne a magándokid :)
2012. jan. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát igen, de ha a férje is benn akar lenni?

akkor váltják egymást?

:D:D

viccet félretéve, én kikérném a véleményét, hogy kit válasszak. valóban érdemes ahhoz járni vizsgálatokra is, akinél szülsz, mert ő fogja ismerni minden kis dolgodat.

2012. jan. 21. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!