Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babával 24-ik héten...

Első babával 24-ik héten voltam utoljára C3000-es, most meg a 32-ik héten is az vagyok. Vajon túlhordom?

Figyelt kérdés
Megnéztem a kiskönyvem, a 32-ik héten már 2100-as volt az értékem. A kírt elött 1 héttel született, aminek örültem. Viszont most még mindig C3000-es vagyok és elkezdtem parázni, hogy nehogy túlhordjam a másodikat. Ja és a 32-ik héten akkor I-es a volt a lepény érettsége, most meg még 0-ás. Vagy ez a két dolog nem függ össze egymással?
2012. máj. 15. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
ettől még nem hordod túl, simán lehet, hogy ha elkezdesz nyílni, akkor a folyamat gyorsabb lesz és nem 2 hét alatt nyílsz mondjuk 1 ujjnyit, hanem 2 nap alatt
2012. máj. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez furcsa, hogy 1-ből nullás hogy lett a lepényed.

Szerintem itt semmiféle jósolgatásnak nincs helye.


Én az első két gyerekem megszültem a 38-on.

Most a harmadikkal tegnapra voltam kiírva. Én megtanultam, hogy semmihez nem érdemes viszonyítgatni, majd jön, ha akar.

Várni kell türelemmel (vagy türelmetlenül :o)

2012. máj. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
második, a kérdező az első terhességét vetette össze a mostanival, az elsővel volt 32. héten I-es a lepénye, most még 0-s az érettség.
2012. máj. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az első babánál volt ilyenkor a lepény 1-es.Nálam is az elsőnél 32 hetesen C:3000 volt,lepény 0-ás,37.héten született a lányom.Most nem tudom milyen a lepény érettsége pénteken megyek uh-ry,múlthéten C:2000 volt.

Ma töltöm a 36. hetet

2012. máj. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, úgy gondoltam, ahogy a harmadik válaszban le van írva.

Az első gyerekem is kislány és most a második is lány lesz, ezért néha összehasonlítgatom a leleteket kiváncsiságból és most feltüntek ezek a dolgok.

oké, hogy nem lehet előre megjósolni mikor fog születni, csak elgondolkoztatott, hogy az elsővel viszonylag hmar már lerövidült méhszájam és külső nyitva volt, most meg semmi.

Pedig akkor pihentem, egyedül voltam, most meg rohanok egy két és fél éves után, néha megemelem a 15 kilóját, stb, nem annyira nyugodt a terhességem, mégis 3000-es az értékem.

Ráadásul akkor hüvelytornáztam minden nap, most meg csak 1 hete kezdtem el, szóval furi.

Gondoltam most másodjára a szövetek is jobban ki vannak már nyúlva, biztos hasonló értéket mond a nődoki, de meglepetésemre még mindig 3000-es vagyok.

2012. máj. 15. 11:42
 6/9 A kérdező kommentje:
4-es válaszadó: Ez oké, de nekem pont fordítva van a kettő. Az elsőnél volt rosszabb, még pihiznem is kellett a végén, most meg tökéletes, pedig nem kímélem magam. Fura.
2012. máj. 15. 11:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nyugtat meg, de nekem amikor bementem szülés gyanúval 41.héten, akkor volt 2100es a méhszájam. Igaz 2óra volt a csajszi cakkpakk, és a lepény is 100jobb állapotban volt, mint a fiammal a 38.héten.
2012. máj. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bocsánat, figyelmetlenül olvastam...

Nekem a 3. lányom lesz, mégis alig hasonlítanak egymásra a dolgok... :o)

2012. máj. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem 36 hetesen is 3000 volt,2100-al én a szülőszobán voltam már, a kiírt napon..
2012. máj. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!