Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, szoktatok beszélni...

Kismamák, szoktatok beszélni a pocakban lakóhoz? Mit "mondtatok" neki utoljára?

Figyelt kérdés

Akár gondolatban, akár valódi szavakkal... :))


36 hetes kismama


2012. ápr. 13. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez nagyon aranyos kérdés! Mikor terhes voltam, én énekeltem neki, halkan, dudorászva. A Republic-67-es út volt a kedvence, amikor nagyon ficánkolt és erősen rúgdosott, ez mindig megnyugtatta. :)
2012. ápr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ikreim vannak. Nagyon sokat énekeltem nekik. Mese dalokat leginkább. Sokat nem tudtam akkor még, csak fülesmackót, micimackót, vukot:-)


Mikor megszülettek, és felhozták nekem őket az őrzőbe, a kislányom iszonyatosan sírt és nem akarta abbahagyni. Már kétségbe voltam esve, mikor eszembe jutott, hogy énekelek neki. Elkezdtem a fülesmackót. Abban a pillanatban abbahagyta a sírást, és figyelt a kis szemeivel. Onnantól kezdve szerelem van közöttünk.

A kisfiam a másik szerelmem:-)

2012. ápr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én szoktam vele beszélgetni, az elsővel is beszélgettem. :)


Legutóbb azt mondtam, hogy nagyon szeretjük és sokan várják itt kint, de még jó sok időt maradjon bent a pocakomban. (17 hetes vagyok)

Az uh-ok előtt pedig azt szoktam kérni, mutassa meg magát. :)

2012. ápr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jó ezeket olvasni, én is, és a férjem is sokat beszélünk neki, arról, hogy mi mindent fogunk majd csinálni együtt. :))) Bár legutóbb azt mondtam neki, hogy "vedd ki a sarkadat a májamból manócska"! :)))
2012. ápr. 13. 22:04
 5/13 anonim ***** válasza:

Én a szüléskor beszélgettem utoljára így a lányommal(14hónapos), akkor azt beszélgettük meg, hogy milyen szépen születhetne meg, hogy segítsen, hogy segítsek neki(végül is 2óra alatt meglett a pici)

De végig mosolyogva gondoltam rá, kevesebb stressz ért a várandósság alatt, nem úgy a fiamnál, sajna ő régen volt pocaklakó:S nagy cula(2,5éves) nem emlékszem az utolsó beszélgetésünkre:)

2012. ápr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én legutóbb azt mondtam neki: "Kincsem, az a májam és fáj, ha rugdosod. Légy szíves hagyd abba!"
2012. ápr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Amit utoljára mondtam neki míg a hasamban volt: "Ne hozz frászt anyádra és apádra!" (NST-re voltam kötve és leesett a szívhangja 70-re). Rá néhány órára megszületett sürgősségi császárral a rossz szívhang miatt.
2012. ápr. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Úgy látom a májtaposás máshol is központi téma. :o)
2012. ápr. 14. 07:53
 9/13 anonim ***** válasza:

Én énekelek és mesélek neki már régóta. Kedvenc a Sünbalázs :) Aztán még szoktam neki mesélni a születésről, hogy Ő is fel tudjon készülni és tudjuk segíteni egymást.

35 hkm

2012. ápr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én minden este mikor lefekszünk,simogatom / na persze napközben is/ és elmondom neki,hogy mi történt velünk aznap,mit csináltunk hol voltunk,mit csinálunk éppen.Meg mondom neki,hogy vigyázzon magára,egyen-igyon,rugdosson ilyesmi.És persze válaszol is,mindig rugdos ilyenkor.Csodálatos érzés! :D


23hkm

2012. ápr. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!