Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, ti is így vagytok vele?

Kismamik, ti is így vagytok vele?

Figyelt kérdés

én nem félek a szüléstől, sőt, inkább várom, szinte kíváncsisággal tölt el, hogy milyen a szülési fájdalom és milyen érzés megszülni a babámat és először meglátni, megölelni, szinte nem bírom kivárni. más is így van ezzel vagy ti féltek?


32hkm


2012. máj. 15. 13:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekünk még meg sem fogant, de én sem félek, nagyon-nagyon várom! Érzem, milyen fontos, csodálatos esemény lesz az életünkben! :) "irigykedve" nézem, neked milyen közel van már ez az élmény! :) Sok boldogságot! :)
2012. máj. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, és nektek pedig sok sikert a babához, hidd el rettenetesen hamar eltelik ez a 40 hét, én emlékszem még csak most lett pozitív a tesztem és már mindjárt kint is lesz a kismajom:) Igaz ez a 8 hét marha távolinak tűnik most:)
2012. máj. 15. 13:28
 3/13 anonim ***** válasza:

Az elsovel belott hajjal mentem szulni, ket kisboronddel..... NEm feltem a szulestol.

MAjd kozelrol megtapasztaltam.

Most a masodikkal vagyok terhes. Csakis epiduralissal fogok szulni, mivel az elsovel majdnem ottmaradtunk mindketten.

2012. máj. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 mizuzizu92 ***** válasza:

hát én nagyon féltem de valamelyik nap , olvastam olyan emberek véleményét akik túl estek , rajta így már izgatott vagyok :)

27 hkm

2012. máj. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én féltem, de persze kíváncsi voltam, és vártam a rózsaszín ködöt. Nem így lett. Utolsó pillanatban császároztak, a gyereket csak 1 pillanatra a fejemhez tették, hogy megnézhessem és rohantak vele a csecsemőosztályra. Csak másnap vehettem a kezembe.

Kívánom, hogy nagyon szép szülésed legyen.

2012. máj. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az elsőnél nem féltem.

A másodiknál (indított volt túlhordás miatt) az oxi bekötése után pánikoltam be, de istenesen, akkor döbbentem rá, hogy ez a baba is kijön valahogy. :)

Arra gondoltam, hogy erre én nem leszek képes még egyszer, kizárt. Aztán a szülésznő megnyugtatott,nagyon jó fej volt-

2012. máj. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

inkább izgulok :) de már alig várom az első találkozást!

24 hkm

2012. máj. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én sem féltem, egészen addig amíg be nem léptünk a szülészetre és meghallottam két éppen akkor vajúdó, sikoltozó, kiabáló nő hangját. Na akkor elementáris erővel tört rám a pánik. :)
2012. máj. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
3.-ik nálatok mi történt?
2012. máj. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is így vagyok vele, ahogy te, szeretném ha lassan már túllennénk rajta, viszont fogalmam sincs, kérjek-e epidurálist, most ezen agyalok... Ma végre bepakoltam a kórházi cucc 90%-át... Én inkább az utána levő dolgoktól tartok, mint magától a szüléstől. Tudom, hogy fájni fog, de nem nagyon izgat, csak az, hogy a bébi egészségesen rendben jöjjön világra. Örökkévalóságnak tűnik már ez a 2 hét.. :-)


További boldog babavárást, hidd el hamar odaérsz a finish-hez! :-)


38 hkm

2012. máj. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!