Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek kell fogadott...

Szerintetek kell fogadott orvos vagy nem? Nektek volt?

Figyelt kérdés
Ma hívtam a szülésznőt akit szeretnék majd felfogadni. Ő ajánlja a fogadott orvost,de én tanácstalan vagyok. Ti hogy vagytok ezzel? Tényleg kell hogy legyen? nektek lesz?

2012. máj. 15. 14:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nekem volt mind a 2 gyerekemmel! Az elsővel nem nála szültem mert nem volt magyarországon de átadott egy másiknak ő is rendes volt és odafigyeltek rám! 2. szülésnél már bent volt a doki / ugyan az akit az elsőnél fogadtam / Szerintem jobb ha van mert jobban odafigyelnek rád! Nem csak szülés közben hanem utánna is!
2012. máj. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem volt és most is van, én így érzem magam biztonságban. Nem beszélve arról, hogy nem kell órákig várni, hogy valaki rám nézzen...
2012. máj. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
2x szültem eddig,most 20 hetes terhes vagyok a 3. babával,volt,és van is fogadott orvosom.Szülésznőm is(volt és van).Igazából az eddigi 2 szülésem gyors,és beavatkozás mentes volt,bőven elég lett volna a szülésznő is,ám én nagyobb biztonságban érzem magam,ha dokim is van.Ám ez múlik a pénztárcád vastagságán is(sajnos)
2012. máj. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%

Nekem volt, mert

1. megnyugtatott a tudat, hogy ISMEREM akinél szülni fogok, és kedvelem

2. tudtam, hogy mivel saját doki, ezért akár éjjel kettőkor is felhívhatom, ha baj van (kellett is)

3. mint kiderült, szükség volt rá a kórházban az ellátás miatt is. Ugyanis egyik nővér rám se nézett hiába szóltunk neki hússzor bizonyos dolgok miatt, a dokim jött be hogy mi a gond, mondom neki, erre mit tesz Isten, a nővérke jött rá 10 percre és olyan mézesmázos volt, mint azelőtt soha.

4. mint embert is megkedveltem a dokit, és az egész vajúdás és szülés egy nevetéssel telt, maximális pozitív élmény maradt

5. a kórház egyik legprofibb orvosa, állítólag ő az egyik legjobb, aki EDÁT ad be, tehát mindenképp biztosra akartam menni, hogy nála szülök.



De sokan nem fogadnak dokit, mert úgy vannak vele, arra van a tb, tehát felesleges a fogadott doki. Én meg úgy vagyok vele, nekem fontos, hogy kinél szülök, mert akkor nyugodtabb vagyok, ha tudom, én választhattam orvost mind szakmailag, mind emberileg a legjobbat.

2012. máj. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

Én nem fogadok orvost.. Ha rendes lesz aki épp benn lesz kap egy kis pénzt, ha nem, akkor semmit.

Feleslegesnek tartom hogy orvost fogadjak mivel augusztusba szülök, mindenki akkor megy nyaralni.. Annak meg nincs értelme hogy átadjon valakinek, mert ha már megfogadnék valakit akkor nyílván NÁLA akarnék szülni...

A családomban senki se fogadott orvost sose...


24hkm

2012. máj. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

én 13 hetes vagyok. Ha akarok fogadott orvost rossz szemmel fog rám nézni,hogy csak 18.Uh-ra megyek hozzá?

Eddig máshoz jártam de ő már nem vezet le szülést...

2012. máj. 15. 14:58
 7/16 anonim ***** válasza:

Kihagytam:

6. nem kellett várni a vizsgálatoknál, soron kívül csinált mindent egész 9 hónap alatt.

2012. máj. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak pénz-kérdés.

Ha megteheted, és fontosnak tartod, akkor fogadsz, ha nem teheted meg, mert nincs pénzed, és nem tartod fontosnak, akkor nem lesz.


Szerintem jó ha van, de nem mindenki engedheti meg magának.

2012. máj. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
1. vagyok én is váltottam az első babával orvost 1-2 hét mulva semmi gond nem volt belőle! Ja és nekem is volt fogadott szülésznőm is.
2012. máj. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem kell, de jó ha van, főleg ha az anyagiak megengedik. Ha a kiszemelt orvos vállal, akkor bármikor átmehetsz hozzá.
2012. máj. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!