Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikor kerestetek a babának...

Ti mikor kerestetek a babának gyermekháziorvost? 20 hetes kismama

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Akihez tartozunk területileg, ahhoz járunk, nem kerestünk másikat.
2012. máj. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nálunk a háziorvos maga a gyerekorvos is. Van külön kifejezetten gyerekorvos, de az csak heti 1 alkalommal rendel.

Nem sem kerestem külön orvost.

2012. máj. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálunk van 4 gyerekorvos. Mindd rendel minden nap, délelőtt, vagy délután. Lehetett választani, de én azt választottam akihez tartozunk.

Rendes kedves idős doktornéni, mindig elneszélget velünk, megdícséri a gyereket milyen szép, csinos, és kap matricát:)

Van aki a homeopátiás szereket adja ha beteg a gyerek, van aki csak végszükség esetén ír gyógyszert, a miénk meg mindenre felír minden félét ha megfázik, vagy hányás hasmenéses van.

Döntsd el te milyen gyógymódot részesítessz előnyben, a tetőt válassz, érdeklődők babád anyukáknál melyik orvos milyen.

Én gyógyszer párti vagyok, úgyhogy teljesen elégedett vagyok a dokinkal!

2012. máj. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Okés, de mikor, mennyi idős volt a baba?
2012. máj. 15. 15:31
 5/9 anonim ***** válasza:

Az első gyereknél a védőnő a 8. hónapban kérdezte meg, ki lesz a gyerekorvos.

A másodikat várom, most az első találkozáskor felírta, hogy ki lesz az orvosa. Én is meglepődtem, mert azt hittem, hogy a nőgyógyászt kérdi, de a gyerekorvos felől érdeklődött.

Szerencsére a család összes gyermeke ugyanoda jár, így nem volt nehéz a döntés. (nem a körzetit választottuk)

2012. máj. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a védőnő az utolsó találkozónkkor kísért át a gyerekorvoshoz. (9. hónapban voltam már) Szerintem mindenképpen kérdezd meg tőle, (a védőnőtől) hogy hová érdemes menni, mit ajánl. Már csak azért is, mert a gyerekorvos adni fog egy csomó receptet, amit majd amíg Te a kórházban vagy, addig apuka kivált a gyógyszertárban.
2012. máj. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én most vagyok a 34. hétben, péntekre van időpontom a dokihoz, meglátom szimpatikus-e. Egyenlőre azért hozzá, mert viszonylag közel van gyalog is, és a védőnőm hetente 1 x ott tart tanácsadást, így 2 legyet ütünk egy csapásra.

Én a védőnőmtől kértem tanácsot, kit ajánl, ő gondolom képben van a környékbeli dokikkal.

33 hetes kismama

2012. máj. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 gyerekorvos van a vége felé megkérdezte a védőnő hogy kit szeretnénk és beírta magának.A babaszületése után már nem választhattok mert mikor hazamentek a kórházból akkor másnap(nálunk másnap jött)kimegy a gyerekorvos is meg a védőnő is.
2012. máj. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mizuzizu92 ***** válasza:
hát nekem majd 2 faluval odébb lesz a gyerek orvos ott van ügyelet meg minden , mivel az itteni gyerek orvos a 13 éves unoka öcsémhez kihívta a mentőt vakbél műtétre vigyék és csak széklet rekedés miatt fájt a hasa .
2012. máj. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!