Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Jahn Ferenc Kórházban fogok...

A Jahn Ferenc Kórházban fogok majd szülni, és friss tapasztalatok érdekelnek!? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Még nincsen fogadott orvosom vagy szülésznőm, de ennek ellenére szeretnék előzetesen elmenni szülőszoba látogatásra, hogy feltegyem bugyuta kérdéseimet. Néztem a kórház honlapját, de ott csak 2011-es program van. Van aki tudja, hogy hol lehet ilyenre bejelentkezni. És ha valaki szült ott, ajánlana jó szülésznőt, esetleg priviben telefonszámmal.
2012. máj. 15. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
igaz nem most szültem ott, hanem 2009-ben, de nekem nagyon jó tapasztalataim vannak. A védőnő szervezte nálunk a kórházlátogatást, és már akkor eldöntöttem hogy ki lesz a szülésznőm. Úgy hívják hogy Praudáné Manyi, és nagyon érti a dolgát, kedves, segítőkész, nem nevet ki a bugyuta kérdésekért, amik nem olyan bugyuták. Számát sajnos nem tudom megadni, de ha felhívod a kórházat biztos tudnak segíteni. Nekem nem volt fogadott orvosom, szóval az ügyeletes doki műtött meg, mert császároztak a végén, Dr. Csákány M. György volt a doki. Majd felhívom a védőnőt és elküldöm privátban a szülésznő számát. De ha elmész a kórházlátogatásra, akkor biztos találkozol vele.
2012. máj. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. máj. 15. 16:27
 3/4 anonim ***** válasza:
En 5 napja jottem haza de megbantam hogy ott szultem a masodikat tuti a szuleszeti klinikan fogom mert itt tobbe soha :( ha lehet valasz mas helyet.
2012. máj. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi történt veled?
2012. máj. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!