Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a tapasztalatok a győri...

Mik a tapasztalatok a győri kórházban magzatvízvétel terén? Nektek ki vette le? Aki épp ott volt, vagy fogadtatok dokit?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt március 27-én.

Itt nem fogadhatsz orvost, csak és kizárólag Dr. Mika Péter veszi le a magzatvizet, Ő foglalkozik ezzel.

Fiatal, de nagyon profi, az égvilágon semmit nem éreztem, pedig rettegtem!

2012. máj. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor Ő lesz:)És mennyit pihentél utána?És jó lett az eredményed?Miért kellett levenni Neked? Nekem azért ,mert rossz lett a Down eredményem..:(
2012. máj. 15. 18:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Semennyit sajnos, mert 2 gyerkőcöm van itthon, a legkisebb két és fél éves picilány, mellette nem lehet pihenni :)

Férjem külföldön dolgozik. A fiam már 10 éves, vele nincs túl sok gondom, önálló kisfickó :)

Semmi nem indokolta, csak 37 éves vagyok, és én kértem konkrétan a vizsgálatot. Jók lettek az eredményeim is.

Már megvan az eredmény, egészséges, és megint kis hercegnőnk lesz.

Fel a fejjel, ketten is voltak velem ott akkor, két 30 év alatti anyuka, rossz nyaki redő értékkel, és rossz kombinált teszt eredménnyel. Egészségesek lesznek az Ő gyerekeik is!

Ne izgulj, nem lesz semmi baj!!!

Fogadott orvosod van?

23 hkm

2012. máj. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Huu köszi,kicsit megnyugodtam!:))Nincs fogadott dokim,és igazán nem is tudom legyen-e.?!A 10 éves fiamnál volt,meg is szívtam vele.Neked van?
2012. máj. 15. 19:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem április 10-én volt magzatvízvételem Győrbe.Nekem dr.Nagy Miklós vette le a vizet,Mika doktor asszisztált neki.Kellemetlen volt,de ki lehet bírni!egy hetet tudtam pihenni,mert a férjem vett ki szabit.Egy eleven 2 évesem van,mellette esélyem sem lett volna pihizni.2 hét elteltével,már minden a régi volt,csak az eredményre vártam.Nálam is rossz volt a Down szűrés eredménye,ezért mentem.Szerencsére minden rendben van.

22+3hetes kismama

2012. máj. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3-as válaszoló vagyok, utolsó igazad van, ketten vannak ott.

Vagy a Nagy doktor, vagy a Mika doktor csinálja. Nekem a Mka csinálta, és nem fájt! A Nagy doktor épp sms-t küldött valakinek :S

2012. máj. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi ötös válaszoló,egyre jobban megnyugszom:)))
2012. máj. 15. 21:03
 8/8 Annny válasza:
Olyan kérdésem lenne (mivel már eltelt egy kis idő írásod óta) hogy milyen tapasztalatod volt ezen a téren?Nekem holnap kell mennem Győrbe genetikai tanácsadásra mert a down eredményem 1:110 lett.Nagyon félek...első babám aki 2 és fél év után jött össze.Várom válaszod!
2013. aug. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!