Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szabó Kornél szegedi nőgyógyás...

Szabó Kornél szegedi nőgyógyászról tapasztalatok? Hol rendel és mennyiért?

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy hol rendel és mennyiért, de azt igen, hogy nem pénzéhes és nagyon nagyon jó orvos és lelkiismeretes, előbbre való neki a beteg mint a családja. Csak ajánlani tudom.
2012. máj. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szegeden a Korda utcán rendel, úgy emlékszem, hogy hogy szerdán és pénteken. Be kell hozzá jelentkezni. Én nála szültem és a jövőben is csak hozzá járok majd. Maximálisan meg voltam vele elégedve. Nagyon jó szakember és tényleg "munkamániás", de szerintem ilyen a tökéletes orvos!!!!
2012. máj. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A Korda utca 18. sz. alatt rendel, szerdán és pénteken. Szerdán 15-20-ig, pénteken 13-18-ig. Az időintervallumokban nem vagyok 100%-ig biztos, de hasonló. :)

Árat, ha szeretnél tudni, akkor dobj egy privit, és megírom!:)

A tapasztalatom nagyon friss, mivel a kislányom még csak 3 hónapos.

Íme: nagyon lelkiismeretes, nem pénzéhes, segítőkész, és bármikor hívhatod a mobilján.

Az én példám: 02.27-én voltam nála, mert nem éreztem jól magam (a klinikára hívott be, mert vajúdói voltak), azt mondta menjek nyugodtan, ha úgy érzem, és szánt rám időt. Akkor azt mondta, hogy még van kb. 1 hetünk... Na most, másnap 02.28-án sem éreztem fényesen magam, de nem annyira rosszul, mint előző nap. A párom felhívta, és a válasz ugyanaz volt ugyanavval a szituációval a klinikán.

Odaértem, mondta, hogy üljek le, mert 1 kicsit sok vajúdója van rögtön jön. Tényleg rögtön jött. Megvizsgált, és közölte, hogy akkor ma én vagyok 6. vajúdója legyek szíves vetkőzni. Mindent elkövetett, hogy megkönnyítse a dolgomat (a burokrepesztés egyáltalán nem fájt, mindig rám nézett, a szülésnél határozott volt, de mégis olyan kellemesen és megnyugtatóan). A szülés után másnap, harmadnap is bejött megnézni hogyan vagyunk törpikével.

Ha egy mondattal kell jellemeznem, akkor: Rajta érződik, hogy nem x+1 vagy, akiből éppen egy baba "pottyan" ki.

Remélem evvel az esszével tudtam egy kicsit tükrözni a doktor úr jellemét, hozzáállását.

2012. máj. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nagyon aranyosak vagytok, hogy válaszóltatok!
2012. máj. 24. 19:55
 5/6 anonim válasza:
Egyszerűen imádom azt az embert! A második babánkat várjuk, az első is nála született! Bármikor hívhattam. Szó szerint bármikor! A szülésnél is sokat nevettünk (igen a szülés közben is ) Annyira de annyira megszerettük, hogy a kisfiúnk megkapta a nevét második névnek! Amíg élek hálás leszek a mi doktorbácsinknak! <3
2014. ápr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
csak ajánlani tudom őt!!!
2014. jún. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!