Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mostanába gyakran van hányinge...

Rigó kérdése:

Mostanába gyakran van hányingerem de nem reggel hanem este, délután. Érzékenyek a melleim is, kb 2 hete szurkál a hasam de csak néha! Lehet, hogy babám lesz? A menszeszem nem késik a héten kell megjönnie.

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 19:10
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Nekem se reggel volt hányingerem, a szagokra nagyon érzékeny voltam. A melleim érzékenyek voltak, de nem éreztem jobban, mint egy normál mensi előtt. A hasam nem szurkált. Szerintem simán lehet Baba! Drukkolok Neked és a másik kedves babavárónak is!! :)
2012. máj. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)Még a mai napot kivárom,aztán holnap csinálok tesztet!!De egyre gyakrabban szurkál a hasam,bár nem tudom ez terhességnél normális e.Viszont a hányinger elmúlt,úgyhogy szerintem nem baba :(
2012. máj. 17. 16:31
 13/29 anonim ***** válasza:
Csináltál tesztet?
2012. máj. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Igen:)Pozitív de még csinálok egyet

a biztonság kedvéért csak azt nem tudom,hogy normális e hogy fáj a hasam??Nem folyamatosan csak bele bele szúr..

2012. máj. 18. 20:04
 15/29 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Igen normális, ne aggódj!

24 hkm

2012. máj. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Én is gratulálok! :)

Egy pozitív teszt is biztos már :)


Tejesen normális a szúrkálás, boldog babavárást kívánok!!

2012. máj. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Szia!!Gratulálok!!!A hasszurka meg teljesen normális,még jó néhány hétig fogod ezt érezni.Nekem kb.8 hétig mindig na most fog megjönni érzésem volt,és most meg itt pihen a kiságyban a 9 hetes a kislányom:-)Boldog babavárást kívánok!!!
2012. máj. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2012. máj. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Dejóó!! :)))

Gratulálok!!

A hasfájás normális

otthon örülnek neki vagy még nem mondtad el senkinek?

2012. máj. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Ne izgulj, minden rendben lesz!
2012. máj. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!