Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányingerük az első trimeszter...

Hányingerük az első trimeszterben csak reggel szokott lenni, vagy akár délután is?

Figyelt kérdés

Most próbáljuk összehozni a második babánkat. Az első kisfiunknál az elején sokat szédültem, és előfordult hányinger is, de már nem emlékszem hogy milyen napszakban :)

Szédülök pár napja, és ma már hányingerem is van. Tegnap teszteltem, viszont az negatív lett, de még korai is volt, csak hajtott a kíváncsiság :)


2012. febr. 24. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
bármikor lehet, nem kell feltétlenül reggel lennie
2012. febr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem egész nap volt hányingerem.
2012. febr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én úgy du. 3 körül szoktam rosszabbul lenni.
2012. febr. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én minden nap a 6.-tól a 12. hétig délután 3-4 között kezdtem el rosszul lenni, addig semmi bajom nem volt. Azután, ahogy közeledett az este, egyre rosszabbá vált a helyzet, végül már volt, hogy 7-kor aludtam, mert nem bírtam a hányingeremmel. Szóval a "reggeli rosszullét" csak egy elnevezés. :)
2012. febr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én mindkét terhességemnél késő este émelyegtem.

Addig semmi bajom nem volt egész nap.

2012. febr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
éjjel nappal-
2012. febr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem reggelente volt aztán csökkent és délután 4-5 körül felerősödött egész lefekvésig.
2012. febr. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én mindíg este voltam rosszul. Este 8-9 fele kezdődött és akár hajnal 2-ig is eltartott.. Reggel és napközbe semmi bajom se volt. Így ment ez a 7. héttől 11. hétig..


13 hkm

2012. febr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én irigyeltem azokat, akiknek csak hányingerük volt. Én egész nap hánytam ha valamit ettem, napszaktól függetlenül. Csak a vizet tudtam inni kortyokban+egy kis kekszet rágcsáltam. Az első trimeszter végére csont és bőr voltam.
2012. febr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is delutantol egeszen keso estig tartott. Reggel szinte sosem. Viszont este rengeteget hanytam. Remelem nalad nem lesz ilyen:)
2012. febr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!