Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szed valaki Neo-ferro-folgamma...

Szed valaki Neo-ferro-folgamma vas és folsav tablettát? Én 1 hete szedem, de egyre jobban megy a hasam. Tapasztalt valaki ilyet?

Figyelt kérdés
13+2 hetes vagyok, szóltam az orvosnak, de nem törődött vele. Eddig csak puhított a székletemen reggelente, de ma már voltam 4* és szinte már pipilek hátul. (bocsi a megfogalmazásért) Aggódom, hogy nem jelent ez gondot? Úgy éreztem félvállról vett a doki.
2012. máj. 16. 08:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

igen, a vas ilyen, van, akinek székrekedést okoz, van akinek hasmenést.

Mennyit szedsz? egyél kevesebbet, hátha segít. max. egyet naponta. ha az sem, akkor csak kétnaponta egyet.

Ha így sem, akkor hagyd abba, terhesvitamint eszel? abban is van vas....

2012. máj. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nekem pont fordítva van mióta szedem szorulásom van, a vastól ugyebár :S Viszont a környezetemben nem én vagyok az egyetlen aki ezt tapasztalta.

19hetes kismama

2012. máj. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Szedek terhes vitamint, femibiont, de a doki a 12héttől írta ezt a vasat mert h ikreket várok és nem ártana címszóval, de azóta kutyául vagyok. Olyan "semmi nem jó" érzésem van! Fáj a hasam fekve, állva, ülve, mindenhogy! Szenvedés az egész napom. Azt mondta a doki h napi 2*1 et szedjek éhgyomorra.
2012. máj. 16. 08:21
 4/19 anonim ***** válasza:
En is szedek vasat es nekem szekrekedest okoz.
2012. máj. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én is ezt kaptam pár hete (szintén ikres).Szintén hasmenésem lett és erre gyanakodtam. Leálltam vele egy időre, most már csak egyet szedek, így okés. De soká másztam ki a hasmenésből:(
2012. máj. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem pont az ellenkezője. Napi 1 szemet szedek így oké. Szerintem is csökkentheted nyugodtan, főleg ha szeded a femibiont.
2012. máj. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én is ezt szedtem először,de rettenetesen fájt tőle a gyomrom.Írt fel a doki másikat: sorbifer-durules-t.

Ez jó! Se szorulás,se hasmenés!

Azok a tanácsok,hogy ne szedje,vagy csökkentse az adagot,nem éppen jók!

Valami oka volt,hogy felírta a doki!

A baba egészsége bánhatja,ha nem szedi!De olvassátok el ezt:

[link]

2012. máj. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem meg olyan székrekedésem van tőle, hogy félek kijön az aranyerem. :(
2012. máj. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát nem tudom mi legyen, de ez a mai nap egyre rosszabb, már alig álok fel a wc-ről. :( Kell a vas, de biztos h nem jó ha ennyire megy a hasam.... mit egyek? Kekszet?
2012. máj. 16. 12:18
 10/19 anonim ***** válasza:
Hát ez azért nem biztos, hogy a vastól van....
2012. máj. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!