Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szed valaki Neo-ferro-folgamma...

Szed valaki Neo-ferro-folgamma vas és folsav tablettát? Én 1 hete szedem, de egyre jobban megy a hasam. Tapasztalt valaki ilyet?

Figyelt kérdés
13+2 hetes vagyok, szóltam az orvosnak, de nem törődött vele. Eddig csak puhított a székletemen reggelente, de ma már voltam 4* és szinte már pipilek hátul. (bocsi a megfogalmazásért) Aggódom, hogy nem jelent ez gondot? Úgy éreztem félvállról vett a doki.
2012. máj. 16. 08:12
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
miért? mitől?
2012. máj. 16. 17:03
 12/19 anonim ***** válasza:
én pont így jártam ezzel a gyógyszerrel, mondtam a dokinak, és lecserélte ferrograd folicra, azóta minden ok.
2012. máj. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Tegnap este már sírtam annyira csikart a hasam, egymás után 3szor mentem a wc-re 5 perc alatt, ettől rendbe jött a csikarás viszont a szemérem domb felett közvetlen nagy nyomást éreztem kb. 1 órán át. Nagyon megijedtem. Most semmi különöset nem érzek. szerintetek mit tegyek? Orvosnál hétfőn voltam, akkor sem foglalkozott ezzel a dologgal. mi tévő legyek? Annyira félek h baja lett a babáknak (ikrek).
2012. máj. 17. 06:22
 14/19 anonim ***** válasza:
Ne vegyél be többet - ennyi. nem kell túlparázni.
2012. máj. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem menj vissza a dokihoz,és mond el neki.Ha nem ír másikat(bár ezt nem tudom elképzelni),akkor a gyógyszertárban kérj egy másik fajtát. Mond el a gyógyszerésznek a gondodat és tuti,hogy minimum 3 másik fajtát fog ajánlani.
2012. máj. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy fogadott orvosod van-e, de én lecserélném izibe. Ha folyton megy a hasad, nemigen hasznosulnak a tápanyagok, és persze a babának sem. Kötelessége lenne mást ajánlani, ha ezt nem bírod. Válts orvost. Ha most ilyen, mi lesz szüléskor??!
2012. nov. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ja, látom, ősrégi a kérdés...bocsi! Remélem, jól vagytok!!!
2012. nov. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Zsazsu1125 válasza:

régi, de hátha másnak segít!

ALMÁT kell enni és narancsot. Nekem is ez volt szintén emiatt a bogyó miatt és a gyümitől jobb lett :)

32 hetes km

2013. jan. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Zsazsu1125 válasza:
ja még valami, dokihoz visszamentem, Maltofert írt fel, azt tünet nélkül szedtem :)
2013. jan. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!