Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mégis mennyi cuccot viszel a...

Mégis mennyi cuccot viszel a kórházba szüléshez?

Figyelt kérdés
Van egy penge kis listám, de ahogy itt elkezdem összekészíteni, nem is lesz elég egy bőrönd! Te mennyi cuccal vonultál be? Mint aki nyaralni megy??? Picunak külön táskába pakoltál?
2012. febr. 28. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagyobb utazótáskába belefért.

Igazából úgy voltam vele,hogy csak a nagyon fontos cuccokat vittem be, mert minden nap jött be a férjem, ami kellett, behozta, szennyest hazavitte.

Gyereknek nálunk nem kellett semmi.

De jobb is,hogy nem vittem több táskát, mert ugye csak egy ilyen kis bolhafasznyi szekrényt kaptunk,amibe még ez is alig fért bele.

2012. febr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
:) Ez aranyos volt. Nálunk kell a babának a pelenkától kezdve az alkoholig minden. Én viszek egy nagy utazótáskát, egy kisebbet (a szülőszobára külön,amiben vannak tisztálkodó dolgok, hálóing AMIBEN SZÜLÖK, köntös, stb...) meg a saját retikülömet az iratokkal. Ja, és egy karton ásványvizet. 38 hkm.
2012. febr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1 nagyobb utazótáskába pakoltam be mindent, hozzám s jön majd a párom minden nap, így tudja cserélni a hálóingeket, tud hozni inni-enni stb.

a babának nálunk pelus kell és popsitörlő, ezek nem foglalnak nagy helyet

2012. febr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugyanez. :)

3-4 napra szerintem befér minden egy méretesebb sporttáskába.

2012. febr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a karton víz nagyon jó ötlet!!! Nagyjából annyi cuccom lesz, mint nektek, majd a férjem szolgálatba állítom.
2012. febr. 28. 15:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy szülőszobás táskám lesz, abba ami kell, a nagy táskát meg a kocsiba hagyjuk mert a szülőszobán kicsi a szekrény, majd ha osztályra kerülök apa felhozza azt is..
2012. febr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!