Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülésindítás mire számítsak?

Szilvi01 kérdése:

Szülésindítás mire számítsak?

Figyelt kérdés
41 hétbe léptem tegnap.holnap beindítják a szülést 9 nap túlhordás után. a méhszájam 2100 as még mindig. Mire számítsak?mennyi idő alatt fogok kitágulni?Mennyire fog fájni?Gyorsabb lesz e mint ha spontán szülnék vagy lassabb?Tanácsokat is szívesen elfogadok.köszi mindenkinek.
2012. máj. 16. 13:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is indított szülésem volt túlhordás miatt.Annyi különbséggel,hogy én teljesen zárt voltam akkor.Kettő tablettát raktak fel egymás utáni napon mert az elsőnek semmi hatása nem volt.Az elsőt szerda este majd a másodikat csütörtök délelőtt 10:30kor helyezte fel az orvos.Aznap délután 16 óra után kezdtem érezni pici görcsöket de semmi komoly.Aztán fél 5 fele kezdett fájdalmasabb lenni.17 óra előtt nem sokkal átmentem a szülőszobába.Megvizsgált az orvos,majd pár percre rá elfolyt a magzatvizem és szóltak,hogy már látják a babám haját.18:10kor megszületett a kislányunk.:)

Röviden összefoglalva 2 órán belül megszületett a lányom fájásokat mindent beleértve.

Tudom ez ritka de szerencsém volt.

Neked is ilyen rövid vajúdást és szülést kívánok!

2012. máj. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!