Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet, másnak is jött ki...

Baj lehet, másnak is jött ki ilyen levél és nem volt gond? Mire számítsak? 2 hete volt a missed ab. és jött ma egy papír a kórházból, hogy elkészült a szövettan, további kezelés szükséges és ezért menjek be.

Figyelt kérdés
A műtét után a dokim az mondta, nem fog kiderülni mi volt a baj. Nem volt még előtte vetélésem.
2012. ápr. 5. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem a méhnyakrák szűrésre gondolnak?

Csak tippelek,mert nem volt ilyen tapasztalatom.

2012. ápr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem volt kettő, a másodiknál kaptam egy levelet,hogy a szövettan olyan eltéréseket mutatott, hogy menjek be a kórházba. Gondolhatod,hogy megijedtem és is! Beszéltem a dokimmal és kiderült, hogy semmi bajom! Csak egy hcg-szint ellenőrzés miatt vérvétel javasolt. Remélem neked is csak vérvétel lesz!
2012. ápr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia. Barátnőmnek 3hete volt missed ab.-a , utána neki is jött egy levél a kórházból, hogy menjen be a saját érdekében, további kezelés miatt. Bement a kórházba, vettek tőle vért és ennyi. Másnap telefonon érdeklődött az eredmény után, és azt mondták neki, hogy minden rendben van. Negatív lett az eredménye.
2012. ápr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok! Sajnálom, hogy nektek is át kellett élnetek!

A dokim szerint akkor küldenek ki ilyet, ha nincs elég szövet a kaparékban. A műtét előtt két napig itthon vérezgettem, így valószínű távozott belőlem. :-(

Ne aggódjak, mert az uh igazolta, hogy méhen belüli volt. A frászt hozzák az emberre! Ha nincs panaszom, akkor nem baj, ha nem most megyek vissza. Majd húsvét után megyek vissza.

2012. ápr. 6. 08:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Aztán mi volt a végén?

Kiderült valami?

2014. máj. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Semmi gond nem volt! Csináltak egy uh-t is! Azóta már egy 2,5 hónapos kisfiú anyukája vagyok! :)
2014. jún. 7. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!